reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielkie projekty Australii” w styczniu na Domo+

dodano: 2019-01-08 00:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

Spacerze po dachach wielkich miast Domo+ Zakup czy budowa domu to jedne z najważniejszych życiowych decyzji, a urządzenie go urasta często do rangi wielkiego przedsięwzięcia pochłaniającego mnóstwo czasu i finansów. Program „Wielkie projekty Australii” pokaże, że nawet najśmielsze wytwory wyobraźni mają szansę zmaterializować się w postaci domu marzeń.

Spacerze po dachach wielkich miast Domo+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widz zobaczy kulisy realizacji najciekawszych projektów przeprowadzonych często w ekstremalnych i wymagających ogromnej odwagi warunkach. Dla tych, którzy marzą o ucieczce przed miejskim zgiełkiem, idealna okaże się z kolei najnowsza seria „Ucieczki na wieś”. Widzowie będą mogli delektować się malowniczymi krajobrazami brytyjskiej prowincji i poznać jej fascynujące dziedzictwo.

„Ucieczka na wieś 16” to kolejna odsłona popularnego programu, prowadzonego przez grupę doświadczonych i charyzmatycznych prezenterów. Główną rolą gospodarzy jest pomoc potencjalnym nabywcom w znalezieniu wymarzonego domu na wsi. W każdym odcinku uczestnicy odbywają podróż do kilku sielsko położonych wiejskich nieruchomości, z których ostatnia to „tajemniczy dom”. Ich przewodnicy pomagają im lepiej poznać wybrany region i lokalną społeczność. Potencjalni nabywcy mogą też doświadczyć specyfiki życia na wsi, zwiedzić piękne angielskie miasteczka, zobaczyć zabytki, historyczne domy oraz poznać tajniki tradycyjnego rolniczego handlu i rzemiosła.
Premiera 16. serii „Ucieczki na wieś” już w poniedziałek, 21 stycznia o godz. 17.30.
 

Peter Maddison, czołowy australijski architekt i prowadzący program „Wielkie projekty Australia”, pokazuje, że budowa idealnego domu to gigantyczne przedsięwzięcie, a po drodze, pomimo precyzyjnego planu, wszystko może się zdarzyć... Seria prezentuje cały proces powstawania inwestycji: od początkowych etapów koncepcyjnych, po długie i często żmudne zadanie przekształcania śmiałych wizji w praktyczną życiową przestrzeń. Ten program to także fascynująca opowieść o ludziach – ich wytrwałości i ogromnej determinacji, by mimo licznych przeciwności dokończyć budowę wymarzonego domu. W jednym z odcinków widzowie poznają m. in. Phila i Arianę: para chce, aby ich dom w Maianbar na południu Sydney powstał w zaledwie dwa tygodnie, więc decyduje się wykorzystać system, który nigdy wcześniej nie był stosowany w australijskim budownictwie. Przedsięwzięcie zakończy się dużym sukcesem albo całkowitą katastrofą...
Premiera serii „Wielkie projekty Australia” już w sobotę, 26 stycznia o godz. 21.00.

Ponadto w styczniu w Domo+ m. in. zapierające dech w piersiach widoki w „Spacerze po dachach wielkich miast” (od 5 stycznia o godz. 20.00), prezentacja domów przyszłości w programie „Ekodomy - jak budować domy w zgodzie z naturą” (premiera 9 stycznia o godz. 19.10) i niezastąpiony „Express domowy” (premiera 13 stycznia o godz. 10.30). 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

119 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

279 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

2 090 zł Więcej...
reklama