reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky Cinema in Love - propozycja Sky DE na walentynki

dodano: 2019-01-09 12:58 | aktualizacja: 2019-01-09 15:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/satkurier.pl

Sky Cinema in Love Operator platformy satelitarnej Sky Deutschland zapowiedział uruchomienie okazjonalnego kanału Sky Cinema in Love. Zastąpi on w dniach od 8 do 14 lutego br. stację Sky Cinema Emotion. Będzie można w nim zobaczyć takie produkcje filmowe, jak „Miłość na Manhattanie”, „List w butelce”, „50 pierwszych randek” czy „Nowe oblicze Greya”.

Sky Cinema in Love


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci platformy Sky DE zostaną wprowadzeni przed walentynkami w romantyczny nastrój za sprawą kanału Sky Cinema in Love. Na jego antenie będą mogli zobaczyć takie hity o tematyce miłosnej, jak „Pomiędzy nami góry” z Kate Winslet i Idrisem Elbą w rolach głównych czy romans „Każdego dnia” o 16-letniej dziewczynie, której chłopak każdego dnia budzi się w ciele kogoś innego. Młodych kochanków połączy niezwykle silne uczucie, ale czy zdołają pozostać razem?

Z kolei „List w butelce” to historia dziennikarki, która po znalezieniu na plaży listu w butelce, zauroczona jego treścią, postanawia odnaleźć autora. W rolach głównych: Robin Wright i Kevin Costner. Kolejna propozycja to „Bezpieczna przystań” o młodej dziewczynie, która przyjeżdża do małego miasteczka i odnajduje tam swoją drugą połówkę. Natomiast komedia romantyczna „Scenariusz na miłość” z Hugh Grantem i Marisą Tomei opowiada historię nagrodzonego Oscarem scenarzysty, który opuszcza Hollywood, by uczyć scenopisarstwa na wschodnim wybrzeżu. Wkrótce mężczyzna zakochuje się w samotnej matce.

Fanom filmów z Willem Smithem Sky Cinema in Love zaproponuje komedię „Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta”. „Żona na niby” to z kolei produkcja z całą plejadą gwiazd, w tym Adamem Sandlerem, Jennifer Aniston i Nicole Kidman. Jennifer Aniston będzie można zobaczyć również w filmie „Tak to się teraz robi” o singielce Kassie, która decyduje się na zapłodnienie in vitro. Nie wie jednak, że podczas zabiegu dochodzi do zamiany probówek dawcy.

Wiele z wyżej wymienionych produkcji jest już dostępne w ramach usługi VOD Sky Ticket.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 299 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

580 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

129 zł Więcej...
reklama