reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bajkowe ferie” w sieci Jambox

dodano: 2019-01-10 13:04 | aktualizacja: 2019-01-10 13:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SGT

bajkowe ferie Jambox Telewizja Jambox organizuje najmłodszym abonentom w całej Polsce bajkowe ferie zimowe. Z okazji zbliżającej się przerwy zimowej operator odkoduje kanały Nicktoons, CBeebies, Polsat JimJam i 2x2 TV.

bajkowe ferie Jambox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 14 stycznia do 24 lutego br. abonenci pakietów Mini i Wielotematycznych telewizji Jambox będą mogli oglądać cztery kanały dziecięce bez dodatkowych opłat. CBeebies, Polsat JimJam i 2x2 TV na co dzień są dostępne w pakiecie dodatkowym Więcej Bajek.

2x2 TV oferuje najlepsze seriale animowane z całego świata, w tym nowe, do tej pory nieemitowane, jak również najgorętsze premiery ostatnich lat oraz kultowe pozycje lat ubiegłych. Jak zapewnia nadawca, widzów zachwycą szalone przygody bohaterów nowych animacji: „Służąca przewodnicząca”, „Próbówczaki”, „Flip Flappers - Fantazja vs świat”, „K-ON” czy „Wszechświat Blastera”.

CBeebies to kanał telewizyjny skierowany do dzieci - od niemowlaków, poprzez 3-4 letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków. Świat CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci - Charlie i Lola czy Teletubisie pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy, takie jak „Pan Robótka” czy „Kucharz duży, kucharz mały” podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy.

Polsat JimJam jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. To bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które zostały stworzone specjalnie po to, żeby wspomagać emocjonalny, intelektualny i społeczny rozwój dziecka. To produkcje znane dzieciom na całym świecie: „Bob Budowniczy”, „Roztańczona Angelina”, „Pingu”, „Tomek i Przyjaciele” oraz polscy przyjaciele „Bolek i Lolek” i „Reksio”.

Kanały 2x2 TV, CBeebies i Polsat JimJam znajdują się kolejno na pozycjach 286, 282 i 280.

Czwarty z odkodowanych kanałów, Nicktoons, na co dzień dostępny w pakiecie Wielotematycznym Super HD pod numerem 273, skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W jego ramówce znajdują się m.in. serial „Mysticons”, przenosząca widzów do tajemniczego domu animacja „Witajce w Wayne”, a także produkcja przedstawiające niezwykłe perypetie energicznej bestii pt. „Bunsen, ty bestio!”. W ofercie Nicktoons nie brakuje również uwielbianych przez młodych widzów emocjonujących i pełnych humoru animacji, takich jak „Jimmy Neutron: Mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja” i „SpongeBob Kanciastoporty”.

Wszystkie kanały będą odkodowane w okresie ferii zimowych trwających w całej Polsce, niezależnie od województwa. To aż 42 zimowe dni bogate w bajki.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama