reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Red Carpet TV w ofercie TVN Media

dodano: 2019-01-10 15:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN Media

Red Carpet TV TVN Media podpisało umowę o sprzedaży czasu reklamowego z Red Carpet Media Group, nadawcą kanału Red Carpet TV. W związku z tym od 1 lutego br. TVN Media, pod marką Premium TV, będzie reprezentować stację w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego.

Red Carpet TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Red Carpet TV to pierwszy polski kanał telewizyjny poświęcony show-biznesowi oraz śledzący na bieżąco ofertę kulturalną dedykowaną masowemu odbiorcy. Kanał ma charakter informacyjno-publicystyczny i zawiera zarówno zapowiedzi wszelkich premier filmowych, teatralnych, muzycznych, wydawniczych, a także recenzje i szersze omówienia.

Oferta programowa kanału to zapowiedzi premier filmowych „W kinach i nie tylko” oraz teatralnych „Na afiszu”. Na antenie prezentowane są programy pokazujące relacje z najważniejszych premier filmowych i teatralnych w kraju, a także ze światowych wydarzeń, takich jak ceremonia wręczenia Oscarów oraz relacje z najważniejszych Festiwali Filmowych. Propozycje takie jak „Red Carpet news" , „Świat gwiazd”, „Na czerwonym dywanie” , „Oko na kulturę" na bieżąco śledzą krajowy i światowy show-biznes. Oferta programowa Red Carpet TV to również programy o aktualnych nowościach ze świata gier, „Redgames" oraz przegląd trendów i tendencji kreowanych przez twórców i konsumentów z obszaru social mediów w programie „Insta life". Newsy z krajowego i światowego rynku filmowego na bieżąco prezentowane są w programie „Kino flesz". Szeroka oferta filmów dla dzieci jest prezentowana w cyklu „Mali kinomani". Kulisy spektakli teatralnych podgląda program „Za kulisami". Oferta programowa kanału uzupełniana jest o wybrane filmowe pozycje fabularne oraz cykle dokumentalne z udziałem i o największych gwiazdach światowego kina i show biznesu.

Red Carpet TV jest obecnie dostępny w ponad 150 sieciach w kraju, w tym tych największych: UPC Polska, Vectra, Inea, Netia, Multimedia Polska i Toya. Kanał jest dostępny również dla abonentów platformy nc+ (nadawany FTA na satelicie) oraz platform internetowych, w tym WP Pilot.

Od stycznia 2019 kanał Red Carpet TV jest objęty monitoringiem Nielsen Audience Measurement.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

99 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama