Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: „Siatkarskie plusy - gala 90-lecia polskiej siatkówki”
(więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Telecom Cup
(więcej tutaj), badminton
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), Fight Exclusive Night 23 w Lubinie (FEN23)
(więcej tutaj) oraz e-sport - mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
(więcej tutaj) i Ultraliga
(więcej tutaj).
Plan emisji:
12 stycznia (sobota)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
7:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: półfinał
8:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: półfinał
8:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
9:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: półfinał
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: półfinał
11:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: półfinał
12:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: półfinał
12:00 Eleven Sports 3, La Liga Santander: „Magazyn ligi hiszpańskiej” - magazyn
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek
12:30 w Eurosporcie 1 i 12:35 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie kobiet
12:50 Polsat Sport News, „Magazyn narciarski” - magazyn
13:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn
13:30 Polsat Sport News,
bobsleje, mistrzostwa Europy w Königssee: 1. i 2. przejazd dwójek kobiet
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
14:50 w Polsacie Sport Extra i 15:00 w Eurosporcie 1,
biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg na dochodzenie mężczyzn
16:00 Polsat Sport News, „Magazyn snowboardowy” - magazyn
16:00 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Sky Bet Championship: Wigan Athletic FC - Aston Villa FC Birmingham
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
16:30 Polsat Sport News,
bobsleje, mistrzostwa Europy w Königssee: 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
16:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
18:00 Ipla,
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova
18:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Girona FC - CD Alaves Vitoria
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
19:00 w Polsacie Sport i 20:00 w Polsacie, „Siatkarskie plusy - gala 90-lecia polskiej siatkówki” - widowisko
19:00 Polsat Sport News,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Font Romeu: slopestyle
19:00 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Super Polsacie i Polsacie Sport Extra,
FEN23 w Lubinie
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:40 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Villarreal CF - Getafe CF
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda
21:30 w Polsacie Sport News i w Eurosporcie 1,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Calgary: jazda po muldach
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 12 na 13 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
13 stycznia (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
7:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
7:00 Eleven Sports 2, „FIFA Football Double Show” - magazyn
8:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
10:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
11:00 Polsat Sport Extra,
badminton, turniej BWF World Tour w Bangkoku: finał
11:30 w Eurosporcie 1 i 11:35 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta kobiet
12:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: King Szczecin - Polski Cukier Toruń
13:00 Polsat Sport Extra,
Telecom Cup: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern Monachium
13:30 Polsat Sport News,
bobsleje, mistrzostwa Europy w Königssee: 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn
14:10 Polsat Sport Extra,
Telecom Cup: Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC Berlin
14:20 w Ipli i 14:30 w Eurosporcie 1,
biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta mężczyzn
14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
15:20 Polsat Sport Extra,
Telecom Cup: mecz o miejsca 3. i 4.
16:10 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Athletic Bilbao - Sevilla FC Sewilla
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda
16:30 Polsat Sport Extra,
Telecom Cup: finał
17:00 Polsat Games,
e-sport: Ultraliga
17:30 Polsat Sport,
Liga Siatkówki Kobiet: Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź
18:00 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena
18:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: FC Barcelona - SD Eibar
komentują: Marcin Pawłowski i Sebastian Chabiniak
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:30 Polsat Sport,
PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 13 na 14 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: mistrzostwa świata League of Legends w Korei Południowej
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.