reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Beeline TV bez kanałów Discovery i Turner

dodano: 2019-01-13 12:21
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Beeline Eurosport, Discovery Channel, TLC, Cartoon Network i inne kanały z grupy Discovery i Turner od 1 stycznia 2019r. nie są nadawane przez operatora telekomunikacyjnego Beeline TV w Rosji.

Telewizja brak sygnału


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka Media Alliance, zajmująca się rozwijaniem portfolio Discovery na rosyjskim rynku, nie osiągnęła porozumienia w sprawie warunków handlowych z Beeline TV. Portal telesputnik.ru taką informację uzyskał od służby prasowej VimpelCom, będącej operatorem Beeline TV.

Jednocześnie od początku tego roku abonenci ponownie mogą oglądać kanały z rodziny Fox Networks GroupNational Geographic, Nat Geo Wild, FOX i FOX Life. Ponadto operator dodał kanały VIP Serial, Hollywood i Hollywood HD. Beeline TV zadeklarowało, że w ofercie pojawi się wkrótce około 10 nowych stacji.

Zauważmy, że oferta Fox Networks Group była wycofana 1 lutego 2018 roku. Pod koniec ubiegłego roku okazało się, że firma Media Telekom, wspólne przedsięwzięcie Narodowej Medialnej Grupy i Rostelekom, stała się dystrybutorem oferty w Rosji.

Media Alliance zwróciło uwagę, że nadal są prowadzone negocjacje z partnerami VimpelCom, aby abonenci Beeline TV mogli oglądać Discovery Channel, TLC, ID Investigation, Eurosport 1, Eurosport 2, Discovery Science, DTX, Animal Planet, Cartoon Network, Boomerang i CNN.

W tym roku zaprezentujemy jeszcze więcej znaczących premier i ekskluzywnych transmisji sportowych. Mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć korzystne dla obu stron porozumienie w interesie widzów, aby subskrybenci Beeline TV nie przegapili tej unikalnej zawartości. Dołożymy wszelkich starań, aby tak się stało jak najszybciej. Warto również zauważyć, że kanały z portfolio Media Alliance są obecne w pakietach przeważającej większości krajowych i regionalnych operatorów w Rosji

- oświadczyła służba prasowa Media Alliance.

Beeline TV to telewizja internetowa nowej generacji, oferująca ponad 200 kanałów telewizyjnych, archiwum programów na trzy dni, funkcję zarządzania programami i filmy w jednej wygodnej aplikacji, dostępnej na różnych urządzeniach, w tym telewizorach ze Smart TV.


Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

279 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Multiswitch Wavefrontier 17/8 PIU wyprzedaż

Najnowsza wersja multiswitcha Wavefrontier 17/8, który rozdziela sygnał niezależnie z...

790 zł Więcej...
reklama