Derby Londynu: Arsenal - Chelsea w Canal+ 4K Ultra HD

dodano: 2019-01-16 17:30 | aktualizacja: 2019-01-17 12:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

Arsenal Canal+ 4K ultra HD Premier League Na początku trwającego sezonu, 18 sierpnia 2018 r.  Chelsea pokonała Arsenal 3:2. Wówczas po pierwszej połowie był remis 2:2. Gola decydującego o zwycięstwie w 81. minucie meczu zdobył Marcos Alonso. Jak będzie tym razem? Czy „Kanonierzy" zrewanżują się „The Blues"? Satkurier.pl poleca szlagierowe derby Londynu: Arsenal - Chelsea w Canal+ 4K Ultra HD. W niedzielę 20 stycznia drugi mecz w technologii 4K: Huddersfield Town - Manchester City.

Chelsea Canal+ 4K ultra HD Premier League

Arsenal czeka na zwycięstwo z Chelsea w Premier League od 24. września 2016 roku. Ostatnie cztery ligowe mecze między tymi drużynami kończyły się remisem lub zwycięstwami Chelsea. 18. sierpnia ubiegłego roku „The Blues" pokonały „Kanonierów" 3:2.

Jak wygląda przed tym meczem sytuacja obu drużyn jeśli chodzi o miejsca w tabeli? Chelsea jest czwarta w tabeli Premier League i wyprzedza piąty Arsenal o 6 punktów. Oba zespoły mają sporą stratę do Liverpoolu, który jest liderem Premier League. W przypadku „The Blues" jest to 10 punktów, w przypadku „Kanonierów" aż 16 „oczek".