reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

19-21.01 Polsat Sport: PlusLiga, Eredivisie i UFC

dodano: 2019-01-18 23:55 | aktualizacja: 2019-01-19 09:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 19-20 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Bundesliga, badminton, biathlon, bobsleje, narciarstwo dowolne, snowboard, Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

19 stycznia (sobota)

6:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

7:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

8:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

8:30 Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. i 2. przejazd dwójek kobiet

9:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

11:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

11:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: ski cross

12:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Arka Gdynia

13:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał

13:30 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn

14:00 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn

14:20 w Polsacie Sport Extra i 20:00 w Eurosporcie 2, biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: sztafeta kobiet

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa

15:00 Eleven Sports 3, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Torino FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach
komentują: Patryk Mirosławski i Filip Kapica

15:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:30 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Real Madryt CF - Sevilla FC Sewilla
komentują: Łukasz Wiśniowski i Sebastian Chabiniak

16:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

16:30 Polsat Sport News. snowboard, Puchar Świata w Rogli: slalom gigant równoległy

17:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:15 Polsat Sport Fight, KSW33

17:30 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet: E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź

17:30 Polsat Sport Extra, Energa Basket Liga: Legia Warszawa - TBV Start Lublin

17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Parma Calcio
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

18:15 Eleven Sports 1, Bundesliga: RB Lipsk - Borussia Dortmund
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński

18:40 Polsat Sport News, „Magazyn snowboardowy” - magazyn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:40 Polsat Sport News, Eredivisie: PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

20:30 Polsat Sport, PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Celta Vigo - Valencia CF Walencja
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

22:00 Polsat Sport Extra, SuperLega: Vero Volley Monza - Kioene Padwa

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 19 na 20 stycznia (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Lake Placid: skoki akrobatyczne

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

4:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

20 stycznia (niedziela)

6:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

7:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

8:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

10:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał

10:45 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: ski cross

11:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Girona FC
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda

12:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

12:05 w Polsacie Sport Extra i 17:45 w Eurosporcie 1, biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: bieg ze startu wspólnego mężczyzn

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Atalanta BC Bergamo
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański

14:00 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn

14:30 w Polsacie Sport Extra (w niedzielę, 20 stycznia br.) i 10:00 w Eurosporcie 2 (w poniedziałek, 21 stycznia br.), biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: bieg ze startu wspólnego kobiet

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - UC Sampdoria Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

14:30 Ipla, Eredivisie: FC Emmen - PSV Eindhoven

14:40 Super Polsat, gale sportów walki

15:00 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Bologna FC Bolonia
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: FC Norymberga - Hertha BSC Berlin
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda

16:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SC Heerenveen

17:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn

17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Empoli FC
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

18:00 Polsat Sport News, SuperLega: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova

18:00 Ipla, SuperLega: Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia

18:25 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - Real Sociedad San Sebastián
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 w Eleven Sports 1 i 20:25 w Eleven Sports 4, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - SS Lazio Rzym
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 20 na 21 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 4,5m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

135 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama