dodano: 2019-01-18 23:55 | aktualizacja:
2019-01-19 09:37
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), badminton
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
(więcej tutaj).
Plan emisji:
19 stycznia (sobota)
6:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
8:30 Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
9:00 Polsat Sport Extra,
bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. i 2. przejazd dwójek kobiet
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
11:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
11:30 Polsat Sport Extra,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: ski cross
12:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
13:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: półfinał
13:30 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn
14:00 Polsat Sport News,
bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
14:20 w Polsacie Sport Extra i 20:00 w Eurosporcie 2,
biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: sztafeta kobiet
14:45 Polsat Sport,
PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa
15:00 Eleven Sports 3,
Serie A Tim: AS Roma Rzym - Torino FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
15:25 Eleven Sports 2,
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach
komentują: Patryk Mirosławski i Filip Kapica
15:25 Eleven Sports 4,
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:30 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: Real Madryt CF - Sevilla FC Sewilla
komentują: Łukasz Wiśniowski i Sebastian Chabiniak
16:30 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn
16:30 Polsat Sport News.
snowboard, Puchar Świata w Rogli: slalom gigant równoległy
17:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:15 Polsat Sport Fight,
KSW33
17:30 Polsat Sport,
Liga Siatkówki Kobiet: E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź
17:30 Polsat Sport Extra,
Energa Basket Liga: Legia Warszawa - TBV Start Lublin
17:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Parma Calcio
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski
18:15 Eleven Sports 1,
Bundesliga: RB Lipsk - Borussia Dortmund
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński
18:40 Polsat Sport News, „Magazyn snowboardowy” - magazyn
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:40 Polsat Sport News,
Eredivisie: PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam
20:25 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Inter Mediolan - US Sassuolo Calcio
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
20:30 Polsat Sport,
PlusLiga: Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20:30 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Celta Vigo - Valencia CF Walencja
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda
22:00 Polsat Sport Extra,
SuperLega: Vero Volley Monza - Kioene Padwa
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 19 na 20 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 Polsat Sport Extra,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Lake Placid: skoki akrobatyczne
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
4:00 Polsat Sport,
UFC Fight Night
20 stycznia (niedziela)
6:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał
10:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur: finał
10:45 Polsat Sport News,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: ski cross
11:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Girona FC
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda
12:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn
12:05 w Polsacie Sport Extra i 17:45 w Eurosporcie 1,
biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: bieg ze startu wspólnego mężczyzn
12:25 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: Frosinone Calcio - Atalanta BC Bergamo
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański
14:00 Polsat Sport News,
bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn
14:30 w Polsacie Sport Extra (w niedzielę, 20 stycznia br.) i 10:00 w Eurosporcie 2 (w poniedziałek, 21 stycznia br.),
biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: bieg ze startu wspólnego kobiet
14:30 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - UC Sampdoria Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
14:30 Ipla,
Eredivisie: FC Emmen - PSV Eindhoven
14:40 Super Polsat,
gale sportów walki
15:00 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Bologna FC Bolonia
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński
15:25 Eleven Sports 2,
Bundesliga: FC Norymberga - Hertha BSC Berlin
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda
16:40 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SC Heerenveen
17:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:30 Polsat Sport,
PlusLiga: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn
17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Cagliari Calcio - Empoli FC
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski
18:00 Polsat Sport News,
SuperLega: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova
18:00 Ipla,
SuperLega: Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia
18:25 Eleven Sports 2,
La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - Real Sociedad San Sebastián
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 w Eleven Sports 1 i 20:25 w Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - SS Lazio Rzym
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 20 na 21 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.