reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zatrzymano mienie nielegalnego operatora

dodano: 2019-01-19 10:33 | aktualizacja: 2019-01-19 11:01
autor: PP | źródło: telesputnik.ru

Piractwo monitoring rada Winnicki Sąd Apelacyjny, mieszczący się w środkowej części Ukrainy, podtrzymał decyzję sądu miejskiego o zatrzymaniu wyposażenia lokalnego operatora VinAsterisk z miasta Chmielnik w obwodzie winnickim, który nadawał kanały wiodącej grupy medialnej Media Group Ukraine bez zgody właścicieli praw autorskich.

hacker atak cyberprzestępczość


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
VinAsterisk retransmitował kanały sportowe Futbol 1 i Futbol 2 w Internecie. Są one pożądane wśród ukraińskich kibiców zainteresowanych europejską piłką nożną, ponieważ dysponują oficjalnymi prawami na nadawanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA w sezonie 2018-2021. Postępowanie karne przeciwko operatorowi rozpoczęło się na wniosek holdingu Media Group Ukraine.

Według eksperta w sprawie własności intelektualnej Media Group Ukraine, firma zazwyczaj informuje dostawców o stwierdzonych naruszeniach i domaga się ich wyeliminowania, po czym pozew kieruje do sądu albo oświadczenie na policję. Przypomniał, że z powodu naruszenia praw autorskich, ukraińskie ustawodawstwo przewiduje konsekwencje w postaci grzywny lub kary więzienia do 6 lat.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama