reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

IOHRTV - pierwszy kanał poświęcony prawom człowieka

dodano: 2019-01-19 11:26 | aktualizacja: 2019-01-20 13:39
autor: Jan Borejko | źródło: IOHRTV/Netgem

IOHR-TV-human-channel-360px.jpg Pierwszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony prawom człowieka został uruchomiony w Wielkiej Brytanii. Wprowadzając programowanie praw człowieka do głównego nurtu, Międzynarodowe Obserwatorium Praw Człowieka (IOHR) uruchomiło własny, internetowy kanał IOHRTV.

IOHR-TV-human-channel-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
IOHR gwarantuje, że kanał da głos treściom o prawach człowieka z całego świata. IOHRTV stawia prawa człowieka na pierwszej linii głównego nurtu mediów.

Treści transmitowane na platformie internetowej IOHRTV są tworzone przez zespół profesjonalistów zajmujących się prawami człowieka, badaczy i wielokrotnie nagradzanych dziennikarzy z różnych środowisk, w tym przez Trish Lynch, byłą prezenterkę CNN i Sky News, która kojarzy programy organizacji pozarządowych i konferencje telewizyjne.

Kanał zawiera również wywiady z profesjonalistami, takimi jak ambasador UNICEF i gwiazda telewizyjna Charley Boorman, który uczestniczył w premierze w Londynie, aby pokazać swoje poparcie. Inni goście, z którymi rozmawiano w sprawie IOHRTV, to członkowie rodzin uwięzionych w Iranie podwójnych obywateli, w tym Richarda Ratcliffe'a, męża Nazanin Zaghari-Ratcliffe, który obecnie jest w trakcie strajku głodowego w irańskim więzieniu.

Wśród programów jest też NGO Focus, talk show poświęcony prezentacji prac organizacji pozarządowych i tych, którzy poświęcają swoje życie na rzecz promowania społeczeństwa obywatelskiego na całym świecie. Odcinki zawierają wywiady w Wielkiej Brytanii z organizacjami takimi jak Save the Children, Care International i schronisko dla kobiet, Refuge. NGO Focus jest również produkowany na arenie międzynarodowej dzięki pokazom, które zostały już sfilmowane w Kopenhadze z udziałem Duńskiego Urzędu ds. Uchodźców i organizacji Dignity, która prowadzi pierwsze centrum rehabilitacji tortur na świecie.

Kanał IOHRTV jest dostępny w serwisie netgem.tv, stronie IOHR oraz aplikacji mobilnej.
Na razie nie ma mowy o regularnym kanale poza Internetem.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Konwerter Opticum RED Wideband + 4 SAT Legacy

Cyfrowy konwerter hybrydowy - WIDEBAND + 4 SAT Legacy. To...

149 zł Więcej...

Konwerter Single Fuba DEK 117 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 117 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...
reklama