reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

IOHRTV - pierwszy kanał poświęcony prawom człowieka

dodano: 2019-01-19 11:26 | aktualizacja: 2019-01-20 13:39
autor: Jan Borejko | źródło: IOHRTV/Netgem

IOHR-TV-human-channel-360px.jpg Pierwszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony prawom człowieka został uruchomiony w Wielkiej Brytanii. Wprowadzając programowanie praw człowieka do głównego nurtu, Międzynarodowe Obserwatorium Praw Człowieka (IOHR) uruchomiło własny, internetowy kanał IOHRTV.

IOHR-TV-human-channel-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
IOHR gwarantuje, że kanał da głos treściom o prawach człowieka z całego świata. IOHRTV stawia prawa człowieka na pierwszej linii głównego nurtu mediów.

Treści transmitowane na platformie internetowej IOHRTV są tworzone przez zespół profesjonalistów zajmujących się prawami człowieka, badaczy i wielokrotnie nagradzanych dziennikarzy z różnych środowisk, w tym przez Trish Lynch, byłą prezenterkę CNN i Sky News, która kojarzy programy organizacji pozarządowych i konferencje telewizyjne.

Kanał zawiera również wywiady z profesjonalistami, takimi jak ambasador UNICEF i gwiazda telewizyjna Charley Boorman, który uczestniczył w premierze w Londynie, aby pokazać swoje poparcie. Inni goście, z którymi rozmawiano w sprawie IOHRTV, to członkowie rodzin uwięzionych w Iranie podwójnych obywateli, w tym Richarda Ratcliffe'a, męża Nazanin Zaghari-Ratcliffe, który obecnie jest w trakcie strajku głodowego w irańskim więzieniu.

Wśród programów jest też NGO Focus, talk show poświęcony prezentacji prac organizacji pozarządowych i tych, którzy poświęcają swoje życie na rzecz promowania społeczeństwa obywatelskiego na całym świecie. Odcinki zawierają wywiady w Wielkiej Brytanii z organizacjami takimi jak Save the Children, Care International i schronisko dla kobiet, Refuge. NGO Focus jest również produkowany na arenie międzynarodowej dzięki pokazom, które zostały już sfilmowane w Kopenhadze z udziałem Duńskiego Urzędu ds. Uchodźców i organizacji Dignity, która prowadzi pierwsze centrum rehabilitacji tortur na świecie.

Kanał IOHRTV jest dostępny w serwisie netgem.tv, stronie IOHR oraz aplikacji mobilnej.
Na razie nie ma mowy o regularnym kanale poza Internetem.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 890 zł Więcej...
reklama