reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

IOHRTV - pierwszy kanał poświęcony prawom człowieka

dodano: 2019-01-19 11:26 | aktualizacja: 2019-01-20 13:39
autor: Jan Borejko | źródło: IOHRTV/Netgem

IOHR-TV-human-channel-360px.jpg Pierwszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony prawom człowieka został uruchomiony w Wielkiej Brytanii. Wprowadzając programowanie praw człowieka do głównego nurtu, Międzynarodowe Obserwatorium Praw Człowieka (IOHR) uruchomiło własny, internetowy kanał IOHRTV.

IOHR-TV-human-channel-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
IOHR gwarantuje, że kanał da głos treściom o prawach człowieka z całego świata. IOHRTV stawia prawa człowieka na pierwszej linii głównego nurtu mediów.

Treści transmitowane na platformie internetowej IOHRTV są tworzone przez zespół profesjonalistów zajmujących się prawami człowieka, badaczy i wielokrotnie nagradzanych dziennikarzy z różnych środowisk, w tym przez Trish Lynch, byłą prezenterkę CNN i Sky News, która kojarzy programy organizacji pozarządowych i konferencje telewizyjne.

Kanał zawiera również wywiady z profesjonalistami, takimi jak ambasador UNICEF i gwiazda telewizyjna Charley Boorman, który uczestniczył w premierze w Londynie, aby pokazać swoje poparcie. Inni goście, z którymi rozmawiano w sprawie IOHRTV, to członkowie rodzin uwięzionych w Iranie podwójnych obywateli, w tym Richarda Ratcliffe'a, męża Nazanin Zaghari-Ratcliffe, który obecnie jest w trakcie strajku głodowego w irańskim więzieniu.

Wśród programów jest też NGO Focus, talk show poświęcony prezentacji prac organizacji pozarządowych i tych, którzy poświęcają swoje życie na rzecz promowania społeczeństwa obywatelskiego na całym świecie. Odcinki zawierają wywiady w Wielkiej Brytanii z organizacjami takimi jak Save the Children, Care International i schronisko dla kobiet, Refuge. NGO Focus jest również produkowany na arenie międzynarodowej dzięki pokazom, które zostały już sfilmowane w Kopenhadze z udziałem Duńskiego Urzędu ds. Uchodźców i organizacji Dignity, która prowadzi pierwsze centrum rehabilitacji tortur na świecie.

Kanał IOHRTV jest dostępny w serwisie netgem.tv, stronie IOHR oraz aplikacji mobilnej.
Na razie nie ma mowy o regularnym kanale poza Internetem.

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama