reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-01-23 - 2019-01-24 - 2019-01-25

Sport w polskiej TV 23.01.2019

dodano: 2019-01-22 11:17 | aktualizacja: 2019-01-22 16:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu 1/4 finału Puchar Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów​​​​​​​. Transmisje live z Puchar Polski siatkarzy tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV:
Fenerbahce Opet Stambuł – C.S.M. Bukareszt
Komentarz: Piotr Domagała, Natalia Bamber-Laskowska

19:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV:
Grot Budowlani Łódź – Minchanka Mińsk
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Milena Sadurek
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV:
Savino Del Bene Scandicci – SCC Palmberg Schwerin
Komentarz: Piotr Domagała, Dorota Świeniewicz
 
CANAL+ Now

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV:
Allianz MTV Stuttgart – Maritza Płowdiw
Komentarz: Oskar Kaczmarczyk, Natalia Bamber-Laskowska
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: EFL Cup:
Burton Albion FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

01:00 Tenis: Australian Open:
Naomi Ōsaka – Elina Switolina

03:00 Tenis: Australian Open:
Serena Williams – Karolína Plíšková

05:00 Tenis: Australian Open:
Milos Raonic – Lucas Pouille

09:30 Tenis: Australian Open:
Novak Djokovic – Kei Nishikori

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Brazylia – Islandia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Francja – Chorwacja

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Dania – Szwecja

01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
1/2 finału debla mężczyzn

04:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
1/2 finału singla kobiet
 
Eurosport 2

12:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistek

18:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
Lokomotiw Kubań – ratiopharm Ulm

20:30 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
CSP Limoges – Unicaja Málaga
 
nSport+

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzów CEV:
Beziers VB – VakifBank Stambuł
Komentarz: Edward Durda, Joanna Mirek
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski: 
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar Polski: 
Stal Nysa – ONICO Warszawa
 
Polsat Sport Extra

12:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy:
Losowanie

18:30 Piłka nożna: Coupe de France: 
AS Saint-Etienne – Dijon FCO

21:00 Piłka nożna: Coupe de France: 
Paris Saint-Germain – RC Strasbourg

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...
reklama