Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Puchar Polski siatkarzy
(więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), Emirates FA Cup
(więcej tutaj), Coupe de France
(więcej tutaj), badminton
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), bobsleje
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), boks, M-1 Challenge
(więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
(więcej tutaj).
Plan emisji:
26 stycznia (sobota)
5:00 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
6:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: półfinał
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: półfinał
7:00 Polsat Sport Fight,
KSW43
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: półfinał
8:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: półfinał
9:30 Polsat Sport Extra,
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
10:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: półfinał
11:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: półfinał
11:25 Eleven Sports 3,
M-1 Challenge 101 w Harbinie
12:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: półfinał
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa
12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - UD Levante Walencja
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
13:00 Eleven Sports 2,
Emirates FA Cup, 4. runda: Accrington Stanley FC - Derby County FC
komentują: Michał Mitrut i Mateusz Majak
13:20 Polsat Sport News,
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. i 2. przejazd dwójek kobiet
13:30 Polsat Sport Extra i Eurosport 2,
biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg na dochodzenie kobiet
14:00 Polsat Sport,
Puchar Polski siatkarzy, 1. półfinał: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
14:10 Polsat Sport Extra, „Magazyn freestyle” - magazyn
14:40 Polsat Sport Extra, „Magazyn narciarski” - magazyn
15:00 Eleven Sports 1,
Emirates FA Cup, 4. runda: Manchester City FC - Burnley FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
15:00 Eleven Sports 3,
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio
komentują: Dominik Guziak i Piotr Dumanowski
15:15 w Eurosporcie 1 i 15:20 w Polsacie Sport Extra,
biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg na dochodzenie mężczyzn
15:25 Eleven Sports 2,
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Urban
16:00 Polsat Sport News,
snowboard, Puchar Świata w Seiser Alm: slopestyle
16:00 Eleven Sports 4,
Emirates FA Cup, 4. runda: Portsmouth FC - Queens Park Rangers FC Londyn
komentują: Julian Kowalski i Filip Kapica
17:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Udinese Calcio Udine
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
18:00 Polsat Sport,
Puchar Polski siatkarzy, 2. półfinał: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - ONICO Warszawa
18:00 Polsat Sport Extra,
SuperLega: BCC Castellana Grotte - Consar Rawenna
18:25 Eleven Sports 2,
Emirates FA Cup, 4. runda: Milwall FC Londyn - Everton FC Liverpool
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:40 Polsat Sport News,
Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Groningen
20:00 Eleven Sports 1,
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SSC Napoli Neapol
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
20:40 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Emirates FA Cup, 4. runda: AFC Wimbledon Londyn - West Ham United FC Londyn
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
21:50 Polsat Sport News,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Blue Mountain: ski cross
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 26 na 27 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 Polsat Sport News,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Tremblant: jazda po muldach
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
2:00 Polsat Sport News,
snowboard, Puchar Świata w Moskwie: slalom równoległy
3:00 Polsat Sport,
gala bokserska w Houston
27 stycznia (niedziela)
6:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
7:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał
8:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał
8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn
9:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał
10:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał
10:30 Polsat Sport Extra,
bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn
11:00 Polsat Sport News,
badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał
11:55 Eleven Sports 2,
La Liga Santander
12:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn
12:25 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Chievo Werona - ACF Fiorentina Florencja
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński
12:30 Polsat Sport,
Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Spójnia Stargard
12:30 Polsat Sport News,
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Seiser Alm: slopestyle
12:45 w Polsacie Sport Extra i 13:00 w Eurosporcie 1,
biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego kobiet
14:00 w Polsacie Sport i 14:45 w Super Polsacie,
Puchar Polski siatkarzy: finał
14:25 Polsat Sport News,
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam
14:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AS Roma Rzym
komentują: Dominik Guziak i Piotr Dumanowski
15:00 Eleven Sports 1,
Bundesliga: FC Bayern Monachium - VfB Stuttgart
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
15:00 Eleven Sports 3,
Serie A Tim: Parma Calcio - SPAL 2013 Ferrara
komentują: Michał Mitrut i Mikołaj Kruk
15:30 w Polsacie Sport Extra (w niedzielę, 27 stycznia br.) i 2:30 w Eurosporcie 2 (w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 stycznia br.),
biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego mężczyzn
16:00 Polsat Sport News,
snowboard, Puchar Świata w Seiser Alm: slopestyle
16:30 Ipla,
Coupe de France, 1/16 finału: Entente Sannois Saint-Gratien Paryż - FC Nantes
16:40 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: SC Heerenveen - AZ Alkmaar
17:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
17:00 Eleven Sports 3,
Emirates FA Cup, 4. runda: Crystal Palace FC Londyn - Tottenham Hotspur FC Londyn
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
17:30 Eleven Sports 1,
Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - RB Lipsk
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Urban
17:55 Eleven Sports 2,
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Inter Mediolan
komentują: Michał Mitrut i Mikołaj Kruk
18:00 Polsat Sport News,
SuperLega: Top Volley Latina - Itas Trentino
18:00 Ipla,
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
18:25 Eleven Sports 4,
La Liga Santander: Athletic Bilbao - Real Betis Balompie Sewilla
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
18:50 Polsat Sport Extra, „Magazyn snowboardowy” - magazyn
19:00 Eleven Sports 3,
Emirates FA Cup, 4. runda: Chelsea FC Londyn - Sheffield Wednesday FC
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 Polsat Sport Extra,
snowboard, Puchar Świata w Moskwie: slalom równoległy
20:00 Eleven Sports 1,
La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Madryt CF
komentują: Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda
20:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4,
Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Juventus FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
20:30 Polsat Sport,
Liga Siatkówki Kobiet: ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn
23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny
23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 27 na 28 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Polsat Games,
e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.