reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Uwaga na fałszywą stronę oferującą drogie anteny

dodano: 2019-01-26 16:58
autor: PP | źródło: telesputnik.ru

RTRS Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa Operator krajowej sieci telewizyjnej i radiowej w Rosji RTRS odkrył fałszywą stronę internetową. Jej nazwa jest łudząco podobna do oficjalnej nazwy domeny poświęconej naziemnej telewizji cyfrowej smotricifru.rf (смотрицифру.рф).

antena


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fałszywa domena  smotricyfru.rf (смотрицыфру.рф) przekierowuje użytkownika na hdtv.i-sh0pper.com.
Portal składa się z jednej strony docelowej i zgodnie z blokiem informacyjnym, należy do firmy DostawkaPlus. Strona proponuje zakup cyfrowej anteny telewizyjnej HDTV w formie wyprzedaży za 1990 rubli (ok. 115 zł). W tym przypadku anteny o podobnych parametrach są dostępne w innych rosyjskich sklepach i razem z dostawą nie przekraczają 1500 rubli.

Pierwszy zastępca dyrektora generalnego RTRS ds. zarządzania, eksploatacji i rozwoju sieci, Wiktor Pinczuk, zawiadomił, że w tej sprawie zwróci się do federalnych resortów Rospotrebnadzor i FAS.

Oficjalna strona smotricifru.rf ma zamieszczoną interaktywną kartę naziemnych transmisji radiowo-telewizyjnych z adresami i danymi kontaktowymi sklepów, oferujących telewizory i odbiorniki DVB-T2, a także anteny.

FAS ma sprawdzić ceny odbiorników naziemnej telewizji cyfrowej w regionach, w których 11 lutego br. dojdzie do wyłączenia nadajników analogowych. Będą to następujące jednostki administracyjne: riazański, tulski, jarosławski, uljanowski, penzeński i magadański, a także Czeczenia. Agencja przeanalizuje poziom zakupów i cen u lokalnych sprzedawców detalicznych oraz oceni ich zapasy w magazynach.

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 540 zł Więcej...
reklama