reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Treści youtuberów także na CDA.pl

dodano: 2019-01-28 11:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CDA

TalentMedia CDA.pl Zrzeszająca youtuberów sieć partnerska TalentMedia oraz spółka CDA S.A. podpisały umowę, na mocy której twórcy zrzeszeni w TalentMedia będą także obecni w serwisie CDA.pl.

TalentMedia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Treści tworzone przez czołowych youtuberów współpracujących z TalentMedia od teraz będą dostępne także dla użytkowników CDA.pl. Jak to działa? Treści i kanały twórców będą dostępne tak jak do tej pory na YouTube, a oprócz tego na CDA.pl. Dotyczy to zarówno archiwalnych, jak i nowych wideo, przy czym nowe filmy dodawane na YouTube będą dostępne na CDA.pl w tym samym czasie, bez żadnych opóźnień. Twórcy zyskują w ten sposób większy zasięg i możliwość dodatkowej monetyzacji swojej działalności, a użytkownicy CDA.pl dostęp do nowych treści.
 

Nawiązanie stałej współpracy z największą platformą multimedialną w Polsce, jaką jest CDA.pl, to z pewnością kolejny, ważny krok w rozwoju całej naszej sieci. Treści tworzone przez youtuberów z TalentMedia będą dostępne teraz dla użytkowników serwisu CDA.pl, dzięki temu nasi twórcy będą mieli możliwość dotarcia do nowych widzów i budowania widowni online w nowym otoczeniu. Zyskają na tym również nasi klienci. Przygotowane dla nich materiały branded content wyjdą poza YouTube i dotrą do nowych, potencjalnych konsumentów

– komentuje Filip Vukić, Head of Talents w TalentMedia.

Oprócz CDA Premium, czyli usługi płatnego VOD, jednym z naszych priorytetów jest rozwój Premium Free, czyli treści ogólnodostępnych, ale pochodzących od zweryfikowanych partnerów. W tym momencie mamy blisko 220 tys. filmów i teledysków w tej kategorii. Poszerzenie naszej biblioteki o wideo popularnych polskich youtuberów zrzeszonych w TalentMedia jest dla nas w kontekście rozwoju Premium Free bardzo istotne. Ale nie tylko to jest ważne - mam nadzieję, że współpraca z TalentMedia zaowocuje innymi, ciekawymi projektami, bo obie strony mają w tym zakresie duży i wzajemnie uzupełniający się potencjał

– dodaje Wolfgang Laskowski, pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług i rzecznik prasowy CDA.

TalentMedia jest siecią partnerską wyspecjalizowaną w tworzeniu i prowadzeniu kompleksowych kampanii wideo online na rynku polskim i w krajach regionu CEE. Sieć partnerska świadczy usługi od A do Z: począwszy od MCN (zarządzania influencerami i egzekucją ich świadczeń dla marek), tworzenia strategii komunikacji i kreacji video online, poprzez produkcję wideo dedykowaną platformom online oraz zakup i optymalizację mediów video online. TalentMedia zrzesza najbardziej znanych i lubianych youtuberów, których kanały mają łącznie 26 miliony subskrypcji, ponad 800 milionów minut watchtime. Z siecią współpracują m.in. Cyber Marian, Zuzanna Borucka, JDabrowski, Agnieszka Grzelak, Grupa Spryciarze.pl, Kabaret Czwarta Fala, Śmiechawa TV i Krzysiek Golonka. Sieć jest też właścicielem automatycznej platformy do prowadzenia kampanii na YouTube – TalentTube.tv. Klientami TalentMedia są polskie i globalne marki m.in.: Tymbark, OBI, Hasbro, Hebe, RTV EURO AGD. Sieć jest częścią grupy marketingowej Mediacap S.A.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

279 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 600 zł Więcej...
reklama