reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiosenne propozycje stacji TTV

dodano: 2019-01-25 14:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Kossakowski Wtajemniczenie 2 TTV Na rozpoczęcie dnia doskonały będzie "Express". Najświeższe wiadomości na żywo dostępne w TTV przez cały dzień już od godziny 6:45. W wiosennej ramówce, oprócz nowych godzin emisji, pojawią się też nowi prowadzący. Wśród programów pojawią się takie produkcje jak: "Made in Poland", "Googlebox. Przed telewizorem", "Usterka", czy "Wtajemniczenie" Przemka Kossakowskiego.

TTV „Królowe życia” Inga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
"Express" to codzienna porcja informacji z kraju i ze świata, prezentowana w przystępnej formie. Do Małgorzaty Prokopiuk i Jakuba Porady dołączą dziennikarki Patrycja Stockinger i Joanna Dunikowska-Paź. ​​​​​​

"Vlogbox. W necie" to program rozrywkowy łączący potencjał mediów społecznościowych z siłą telewizji. Bohaterowie programu "Vlogbox. W necie", wyciągną na pierwszy plan to, co wywołuje najwięcej komentarzy i budzi najgorętsze emocje. Z odpowiednią dawką humoru i ironii skomentują internetowe nowości. Bohaterowie programu będą najlepszymi przewodnikami pokazującymi, co jest aktualnie hot or not. "Vlogbox. W necie" jest oparty na formule znanej z popularnego programu "Googlebox. Przed telewizorem".

Kolejna nowość w ofercie TTV to "Patent na kasę", czyli niecodzienny przewodnik po współczesnych sposobach na oszczędzanie. Bohaterowie nowego programu są sprytni, przedsiębiorczy i potrafią zaoszczędzić pieniądze tam, gdzie inni bezmyślnie je trwonią. Teraz ich sposoby na oszczędzanie pozna cała Polska. Pokażemy najsprytniejsze i porażająco skuteczne sposoby na to, jak zatrzymać gotówkę przy sobie i płacić niższe rachunki.

TTV zaprezentuje też nowy reality show - "Made in Poland". Barwna para bohaterów z "Królowych Życia" - Gabriel Seweryn i Rafał Grabias - wraz z ekipą przyjaciół, spróbuje udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych! Wyruszą w Polskę do niewielkich miasteczek i wsi, by podzielić się swoim entuzjazmem z osobami, które się do nich zgłosiły. "Made in Poland" to program, który nie raz zaskoczy naszych bohaterów, ale bohaterowie również zaskoczą prowadzących.
 

Na wiosnę 2019 roku, oprócz nowości, TTV przygotowała nowe sezony popularnych produkcji, m.in.: "Googlebox. Przed telewizorem", "Królowe życia", "Dżentelmeni i wieśniacy", "Usterka" czy "DeFacto". Na antenę wraca też program "Druga twarz", w którym zespół ekspertów - Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka oraz Łukasz Urbański - będzie pomagać ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. W dziewiątym już sezonie "Ostrego cięcia" Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt odwiedzą te salony fryzjerskie w całej Polsce, które wymagają natychmiastowej rewolucji. Wiosną zobaczymy też kolejny etap "Wtajemniczenia" Przemka Kossakowskiego, który znajdzie się w sercu Indii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...