reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC numerem 1 wg badania GemSeek Consulting

dodano: 2019-01-28 13:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: UPC Polska

UPC Polska GemSeek UPC Polska było najbardziej polecanym przez klientów operatorem w Polsce w 2018 roku, według najnowszego, niezależnego badania przygotowanego przez GemSeek Consulting w metodologii NPS. Jak informuje UPC, to efekt wieloletnich inwestycji w rozwój jakości internetu światłowodowego oraz telewizji cyfrowej i innowacyjnych usług cyfrowych, a także stałego podnoszenia jakości obsługi.

UPC Polska GemSeek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przeprowadzane przez GemSeek Consulting badanie opiera się na metodologii Net Promoter Score (NPS), która służy do oceny lojalności relacji klientów z firmą. Dotyczy ono wszystkich największych firm telekomunikacyjnych. Co kwartał obejmuje także reprezentatywną grupę 2000 gospodarstw domowych w zasięgu sieci UPC Polska. Klienci regularnie oceniają poziom usług telekomunikacyjnych w Polsce, pod względem jakości obsługi, jakości produktów i usług oraz wiarygodności marki w porównaniu z konkurencją.
 

- W 2018 roku UPC Polska było liderem wśród dostawców stacjonarnego internetu szerokopasmowego i telewizji cyfrowej, zarówno w zakresie rekomendacji samej marki, jak i w zakresie oceny poszczególnych produktów we wszystkich kategoriach. Nasza pozycja lidera jest wynikiem wysokich ocen w poszczególnych obszarach badania, takich jak obsługa klienta, usługi internetowe (w tym szybkość, stabilność oraz zasięg Wi-Fi), usługi telewizyjne czy telefoniczne - informuje operator.

- Nie ma lepszego rankingu niż oparty na opiniach samych klientów. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że w 2018 roku UPC Polska było konsekwentnie polecane przez klientów jako numer 1 wśród operatorów, dzięki najlepszej jakości superszybkiego internetu opartego na światłowodzie, ofercie telewizji cyfrowej oraz obsłudze klienta. To dla nas także zobowiązanie, by dalej inwestować w podnoszenie jakości, rozwój usług i zasięgu sieci, konsekwentnie budując naszą pozycję operatora numer 1 w branży internetu i rozrywki w Polsce - powiedział Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.

Więcej informacji na temat badania przeprowadzonego przez GemSeek Consulting oraz oferty UPC Polska odnaleźć można na dedykowanej stronie internetowej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Quad 6° Inverto IDLB-QUDM21

Sprawdzony monoblock Quad marki Inverto serii Black Premium (6 stopni...

199 zł Więcej...
reklama