reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC numerem 1 wg badania GemSeek Consulting

dodano: 2019-01-28 13:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: UPC Polska

UPC Polska GemSeek UPC Polska było najbardziej polecanym przez klientów operatorem w Polsce w 2018 roku, według najnowszego, niezależnego badania przygotowanego przez GemSeek Consulting w metodologii NPS. Jak informuje UPC, to efekt wieloletnich inwestycji w rozwój jakości internetu światłowodowego oraz telewizji cyfrowej i innowacyjnych usług cyfrowych, a także stałego podnoszenia jakości obsługi.

UPC Polska GemSeek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przeprowadzane przez GemSeek Consulting badanie opiera się na metodologii Net Promoter Score (NPS), która służy do oceny lojalności relacji klientów z firmą. Dotyczy ono wszystkich największych firm telekomunikacyjnych. Co kwartał obejmuje także reprezentatywną grupę 2000 gospodarstw domowych w zasięgu sieci UPC Polska. Klienci regularnie oceniają poziom usług telekomunikacyjnych w Polsce, pod względem jakości obsługi, jakości produktów i usług oraz wiarygodności marki w porównaniu z konkurencją.
 

- W 2018 roku UPC Polska było liderem wśród dostawców stacjonarnego internetu szerokopasmowego i telewizji cyfrowej, zarówno w zakresie rekomendacji samej marki, jak i w zakresie oceny poszczególnych produktów we wszystkich kategoriach. Nasza pozycja lidera jest wynikiem wysokich ocen w poszczególnych obszarach badania, takich jak obsługa klienta, usługi internetowe (w tym szybkość, stabilność oraz zasięg Wi-Fi), usługi telewizyjne czy telefoniczne - informuje operator.

- Nie ma lepszego rankingu niż oparty na opiniach samych klientów. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że w 2018 roku UPC Polska było konsekwentnie polecane przez klientów jako numer 1 wśród operatorów, dzięki najlepszej jakości superszybkiego internetu opartego na światłowodzie, ofercie telewizji cyfrowej oraz obsłudze klienta. To dla nas także zobowiązanie, by dalej inwestować w podnoszenie jakości, rozwój usług i zasięgu sieci, konsekwentnie budując naszą pozycję operatora numer 1 w branży internetu i rozrywki w Polsce - powiedział Robert Redeleanu, CEO UPC Polska.

Więcej informacji na temat badania przeprowadzonego przez GemSeek Consulting oraz oferty UPC Polska odnaleźć można na dedykowanej stronie internetowej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI Hybrid optyczny 2.0 50m

Kabel Hybrydowy optyczny HDMI™ 2.0, najnowszy typ kabli obsługujący rozdzielczość...

750 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...
reklama