reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Racja stanu” w Wirtualnej Polsce

dodano: 2019-01-29 13:50 | aktualizacja: 2019-01-29 14:06
autor: Janusz Sulisz | źródło: WP TV

michal_kobosko-wp-360px.jpg Wybitni wojskowi, dyplomaci, eksperci od polityki międzynarodowej. To lista gości Michała Koboski w nowym programie „Racja stanu”. Premiera w środę, 30 stycznia o godz. 20:00 na stronie głównej Wirtualnej Polski i w kanałach social media wydawcy.

telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Racja stanu” będzie podejmować tematy światowych konfliktów militarnych i politycznych. Program opowie o kulisach działań decydentów i dyplomatów, wytłumaczy, jakie racje stoją za ich wyborami. Zaproszeni goście przedstawią oblicza współczesnej geopolityki i porozmawiają o roli Polski na arenie międzynarodowej.
 

- Żyjemy w czasach bezprecedensowych zmian. Po 30 latach względnego spokoju Polska, Europa i świat weszły na ścieżkę nowych konfliktów toczonych przez supermocarstwa. Tematyka międzynarodowa i tematy dotyczące bezpieczeństwa nagle wróciły na czołówki gazet i portali. Stąd pomysł, by pod hasłem „Racji stanu” porozmawiać z najważniejszymi decydentami i analitykami, którzy pomogą nam zrozumieć, dokąd pędzi świat - tłumaczy gospodarz programu Michał Kobosko.

Michał Kobosko jest ekspertem od spraw międzynarodowych, szefem polskiego biura w waszyngtońskim think-tanku Atlantic Council. To były redaktor naczelny Newsweek Polska, Wprost i Dziennika Gazety Prawnej.

Pierwszy gościem „Racji stanu” będzie gen. Mirosław Różański, doktor nauk o obronności i dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych w latach 2015-2016. Program emitowany będzie co dwa tygodnie, w środy o godzinie 20:00 na stronie głównej Wirtualnej Polski i w kanałach social media wydawcy.

W Wirtualnej Polsce powstaje 13 cyklicznych programów wideo. Do najchętniej oglądanych formatów należą m.in. codzienne „Tłit” oraz „Money. To się liczy”. W grudniu 2018 r. łącznie odtworzono je odpowiednio 17,4 i 14 mln razy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE DVB-C v.2 FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza kablowa wersja tunera 4K...

1 249 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

35 zł Więcej...
reklama