reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Racja stanu” w Wirtualnej Polsce

dodano: 2019-01-29 13:50 | aktualizacja: 2019-01-29 14:06
autor: Janusz Sulisz | źródło: WP TV

michal_kobosko-wp-360px.jpg Wybitni wojskowi, dyplomaci, eksperci od polityki międzynarodowej. To lista gości Michała Koboski w nowym programie „Racja stanu”. Premiera w środę, 30 stycznia o godz. 20:00 na stronie głównej Wirtualnej Polski i w kanałach social media wydawcy.

telewizja WP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Racja stanu” będzie podejmować tematy światowych konfliktów militarnych i politycznych. Program opowie o kulisach działań decydentów i dyplomatów, wytłumaczy, jakie racje stoją za ich wyborami. Zaproszeni goście przedstawią oblicza współczesnej geopolityki i porozmawiają o roli Polski na arenie międzynarodowej.
 

- Żyjemy w czasach bezprecedensowych zmian. Po 30 latach względnego spokoju Polska, Europa i świat weszły na ścieżkę nowych konfliktów toczonych przez supermocarstwa. Tematyka międzynarodowa i tematy dotyczące bezpieczeństwa nagle wróciły na czołówki gazet i portali. Stąd pomysł, by pod hasłem „Racji stanu” porozmawiać z najważniejszymi decydentami i analitykami, którzy pomogą nam zrozumieć, dokąd pędzi świat - tłumaczy gospodarz programu Michał Kobosko.

Michał Kobosko jest ekspertem od spraw międzynarodowych, szefem polskiego biura w waszyngtońskim think-tanku Atlantic Council. To były redaktor naczelny Newsweek Polska, Wprost i Dziennika Gazety Prawnej.

Pierwszy gościem „Racji stanu” będzie gen. Mirosław Różański, doktor nauk o obronności i dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych w latach 2015-2016. Program emitowany będzie co dwa tygodnie, w środy o godzinie 20:00 na stronie głównej Wirtualnej Polski i w kanałach social media wydawcy.

W Wirtualnej Polsce powstaje 13 cyklicznych programów wideo. Do najchętniej oglądanych formatów należą m.in. codzienne „Tłit” oraz „Money. To się liczy”. W grudniu 2018 r. łącznie odtworzono je odpowiednio 17,4 i 14 mln razy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama