reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lutowe zmiany w sieci Jambox

dodano: 2019-01-29 15:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Jambox

Jambox Z dniem 1 lutego br. zmianie ulega nazwa i logo kanałów Nat Geo Wild oraz Nat Geo Wild HD odpowiednio na National Geographic Wild i National Geographic Wild HD. Również 1 lutego kanał Kino TV zostanie podniesiony do wersji HD. Wersja SD nie będzie już od tego momentu nadawana.

Jambox lutowe zmiany


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
National Geographic Wild to kanał dokumentalny prezentujący dziką przyrodę, przeznaczony do rodzinnego oglądania. Na ramówkę stacji składają się programy przybliżające widzowi świat fauny i flory z najróżniejszych zakątków ziemi, także tych bliskich człowiekowi. W lutym National Geographic Wild przygotował premierowe filmy dla miłośników dzikich kotów: „Narodziny lwiego stada” i „Lwy w koronach drzew”, nową serię „Zabójcze królestwo Afryki”, kontynuację cyklu „Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt - najciekawsze historie”, a także nowe odcinki serialu „Urodzone w Afryce”.

Bez zmian pozostają pozycje na liście kanałów: National Geographic Wild (553) i National Geographic Wild HD (345).

Kino TV to kanał filmowy z rodziny Filmbox prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Kanał Kino TV jest dostępny na pozycji 248.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

580 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie na...

670 zł Więcej...
reklama