reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kto kupi kanały Pop i Cine Sony we Włoszech?

dodano: 2019-02-03 16:15
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adtv/Il Sole 24 Ore

Pop Sony SPTN Viacom, Fox, De Agostini i Mediaset są zainteresowane kupnem dwóch bezpłatnych kanałów Pop i Cine Sony, dostępnych w ramach sieci DVB-T, które Sony wystawił we Włoszech na sprzedaż. Według dziennika „Il Sole 24 Ore”, czołowymi zawodnikami w tym wyścigu są Viacom i Mediaset, podczas gdy Discovery, który początkowo wydawał się być zainteresowany, teraz jest mniej skłonny do walki o aktywa Sony.

Cine Sony


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Viacom jest postrzegany jako faworyt, ponieważ jest już odpowiedzialny za obsługę reklamową Pop i Cine Sony za pośrednictwem swojej jednostki Viacom Pubblicità & Brand Solutions. Natomiast Mediaset jest rzekomo zainteresowany, ponieważ chce dalej rozszerzać swoje portfolio kanałów FTA.

Z kolei włoska grupa medialna De Agostini jest już obecna na rynku FTA oferując dwa kanały - Alpha (skierowany do męskiej widowni) i Super! (dla dzieci; we współpracy z Viacom).

Pogłoski na rynku wskazują nawet na możliwy remis pomiędzy De Agostini i Viacom dla kanałów Sony.

Fox rzekomo dołączył niedawno do wyścigu i rozważa możliwość uruchomienia swoich kanałów tematycznych National Geographic i FX za pośrednictwem krajowej sieci naziemnej telewizji cyfrowej we Włoszech.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 600Mbps z anteną

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

120 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...
reklama