reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Pobieda na 74-lecie zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej

dodano: 2019-02-04 19:28
autor: RO | źródło: cableman.ru

Pierwyj Cyfrowa Telerodzina Rosyjski nadawca Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet ogłosił na wystawie mediów i telekomunikacji CSTB Telecom & Media 2019 w Moskwie start wiosną br. nowego kanału telewizyjnego Pobieda. To projekt realizowany na dużą skalę przez firmę zależną Cyfrowa Telerodzina, stworzony na 74-lecie zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej.

Cyfrowa Telerodzina Pierwyj kanał


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy kanał Pobieda znajdzie się w sieciach kablowych i platformach satelitarnych w całej Rosji.
Ofertę stworzą tematyczne filmy dokumentalne i fabularne, a także kronika dokumentalna poświęcona projektowi „Nieśmiertelny pułk” i jego uczestnikom oraz rekonstrukcje prawdziwych zdarzeń (np. tych, które odbywały się dzień po dniu w kwaterze głównego dowództwa).

Jak zaznacza twórca, w ciągu ostatnich lat powstało wiele treści dotyczących wydarzeń wojennych, które trudno zmieścić w oddzielnym kanale całodobowym. Wiele materiałów dawno nie było wyświetlanych. Ponadto dokumenty i filmy wideo, które latami leżały na półkach, stały się ogólnodostępne. Tak więc w przededniu znaczącej daty, kiedy liczne wydarzenia zaczęły umykać, nadszedł czas, aby przypomnieć szczegóły i spojrzeć na fakty przez pryzmat czasu. Dzień Zwycięstwa w Rosji jest obchodzony 9 maja.

Świadectwo rejestracji dla kanału Pobieda było wydane przez federalną służbę nadzorującą media Roskomnadzor w dniu 24 grudnia 2018r..

Cyfrowa Telerodzina rosyjskiego nadawcy Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet jest producentem ośmiu kanałów telewizyjnych: Dom Kino, Dom Kino Premium, Muzyka Pierwogo, Wremia, Telekafe, Bober TV, O! i Poechali!.

Źródło: cableman.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama