reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Piękni, ale spłukani” w Active Family

dodano: 2019-02-07 12:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Active Family

„Piękni, ale spłukani” w Active Family Obsesja na punkcie wyglądu pozbawia ich wszystkich pieniędzy! Dążą do perfekcji bez względu na koszty! Czy marzenie o byciu ideałem może okazać się drogą do bankructwa? To opowieść o Walijczykach, ale taki pęd do doskonałości możemy zaobserwować w każdym kraju. Nawet u nas, w Polsce!

„Piękni, ale spłukani” w Active Family


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Botoks, tatuaże, siłownia, przedłużanie włosów, implanty piersi, wybielanie zębów, solarium, suplementy – to tylko część wydatków, które pochłaniają praktycznie cały budżet młodych ludzi. Dbałość o wygląd to praca na cały etat. Niestety za tę pracę nikt im nie płaci. To oni wydają wszystkie pieniądze tylko po to, by wyglądać oszałamiająco. W programie „Piękni, ale spłukani”, w Active Family, zobaczycie jak wygląda ich życie, co jest ich motywacją oraz co o tym pędzie do doskonałości sądzą ich bliscy!

Kompleksy towarzyszące im w dzieciństwie czy nastoletnim życiu, teraz mogą sobie zrekompensować. Uwielbiają słyszeć komplementy. A dzięki własnym staraniom, medycynie estetycznej, czy kosmetyce, nie muszą się zmagać ze swoimi niedoskonałościami. Za to muszą zmagać się z problemami finansowymi, bo ta obsesja na punkcie perfekcyjnego wyglądu, czyści ich konta i portfele.
 

Dla podziwu, zazdrosnych spojrzeń innych, gotowi są na wyrzeczenia. Przykładem jest 28-letni Walijczyk, który ma pracę, ale ta chorobliwa dbałość o wygląd, a raczej koszty z nią związane, zmusiły go do powrotu do domu rodzinnego. Całą pensję wydaje na to by wyglądać, jego zdaniem, wystrzałowo.

Zobaczcie reality o młodych Walijczykach, którzy gotowi są poświęcić wszystko w życiu dla perfekcyjnego wyglądu. Premierowe odcinki „Piękni, ale spłukani” w Active Family, w każdy poniedziałek o godz. 21:30.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System TEF80R grafit

Nowa, włoska antena podświetlana znanej firmy TELE System, z nowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama