reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Piękni, ale spłukani” w Active Family

dodano: 2019-02-07 12:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Active Family

„Piękni, ale spłukani” w Active Family Obsesja na punkcie wyglądu pozbawia ich wszystkich pieniędzy! Dążą do perfekcji bez względu na koszty! Czy marzenie o byciu ideałem może okazać się drogą do bankructwa? To opowieść o Walijczykach, ale taki pęd do doskonałości możemy zaobserwować w każdym kraju. Nawet u nas, w Polsce!

„Piękni, ale spłukani” w Active Family


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Botoks, tatuaże, siłownia, przedłużanie włosów, implanty piersi, wybielanie zębów, solarium, suplementy – to tylko część wydatków, które pochłaniają praktycznie cały budżet młodych ludzi. Dbałość o wygląd to praca na cały etat. Niestety za tę pracę nikt im nie płaci. To oni wydają wszystkie pieniądze tylko po to, by wyglądać oszałamiająco. W programie „Piękni, ale spłukani”, w Active Family, zobaczycie jak wygląda ich życie, co jest ich motywacją oraz co o tym pędzie do doskonałości sądzą ich bliscy!

Kompleksy towarzyszące im w dzieciństwie czy nastoletnim życiu, teraz mogą sobie zrekompensować. Uwielbiają słyszeć komplementy. A dzięki własnym staraniom, medycynie estetycznej, czy kosmetyce, nie muszą się zmagać ze swoimi niedoskonałościami. Za to muszą zmagać się z problemami finansowymi, bo ta obsesja na punkcie perfekcyjnego wyglądu, czyści ich konta i portfele.
 

Dla podziwu, zazdrosnych spojrzeń innych, gotowi są na wyrzeczenia. Przykładem jest 28-letni Walijczyk, który ma pracę, ale ta chorobliwa dbałość o wygląd, a raczej koszty z nią związane, zmusiły go do powrotu do domu rodzinnego. Całą pensję wydaje na to by wyglądać, jego zdaniem, wystrzałowo.

Zobaczcie reality o młodych Walijczykach, którzy gotowi są poświęcić wszystko w życiu dla perfekcyjnego wyglądu. Premierowe odcinki „Piękni, ale spłukani” w Active Family, w każdy poniedziałek o godz. 21:30.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Quad 6° Inverto IDLB-QUDM21

Sprawdzony monoblock Quad marki Inverto serii Black Premium (6 stopni...

199 zł Więcej...
reklama