reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ w oczekiwaniu na Oscary® wywołało… „Zawieruchę w Hollywood”

dodano: 2019-02-07 16:08 | aktualizacja: 2019-02-07 16:32
autor: Jan Borejko | źródło: nc+

„Zawierucha w Hollywood” Canal+ Dolby Theatre w Hollywood raz w roku zmienia się w najgorętsze miejsce na świecie. Blask fleszy, czerwony dywan, kreacje od największych projektantów, blichtr i sława. Specjalnie dla widzów Canal+ znany aktor Rafał Zawierucha w programie „Zawierucha w Hollywood” pokaże kulisy najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie – gali wręczenia Oscarów®.

„Zawierucha w Hollywood” Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ostatnim czasie Rafał Zawierucha to, obok Joanny Kulig, jedna z największych polskich gwiazd eksportowych. Popularność zyskał dzięki pracy na planie filmu „Once Upon a Time In Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino. Wcielając się w rolę Romana Polańskiego pracował w towarzystwie znakomitych hollywoodzkich aktorów m.in.: Brada Pitta, Leonarda Di Caprio, Margot Robbie czy Ala Pacino.

„Zawierucha w Hollywood” to film dokumentalny, w którym Rafał Zawierucha pokaże kulisy Oscarów®. Widzowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne wywiady z m.in. Garym Michaelem Waltersem, producentem oscarowego® „Whiplash”, Michaelem Phillipsem i Tonym Billem producentami „Żądła” czy stylistą gwiazd z czerwonego dywanu, Danielem Musto. Rozmówcy zdradzą największe tajemnice pracy Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz opowiedzą o kulisach przygotowań do najważniejszego wydarzenia filmowego na świecie. Co wpływa na decyzję Akademii o nominowaniu filmu? Czy film broni się sam czy potrzebuje reklamy? Co aktualnie dominuje – polityka czy sztuka? Pojawi się wiele pytań i jeszcze więcej odpowiedzi.
 

Nie zabraknie też polskich akcentów. Tuż przed wylotem do Los Angeles Zawierucha spotkał się z reżyserem Pawłem Pawlikowskim, operatorem Łukaszem Żalem i producentką Ewą Puszczyńską, twórcami „Zimnej wojny”, potrójnie nominowanej do Oscara® koprodukcji Canal+. Tylko widzom stacji opowiedzą o filmie i swoich szansach na najbardziej prestiżową filmową nagrodę świata!

Premiera produkcji już 16 lutego o 18:15 tylko w Canal+. Premierowo dokument można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama