reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie nowy kanał satelitarny Lounge TV

dodano: 2019-02-07 15:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

Czechy Na rynkach czeskim i słowackim nadawanie rozpocząć może nowy kanał o nazwie Lounge TV. Pomysłodawca tego projektu otrzymał licencję satelitarną. Natomiast zapowiadanego wcześniej kanału erotycznego Leo TV Gold nie będzie. Jego licencja zostanie wykorzystana na potrzeby Leo TV.

Czechy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lounge TV
Czeski regulator medialny RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na swoim ostatnim posiedzeniu w dniu 5 lutego br. zdecydował o przyznaniu licencji satelitarnej spółce Lounge and Live TV, s.r.o. z Brna dla kanału o nazwie Lounge TV.

Zgodnie z postanowieniami licencyjnymi, Lounge TV będzie pokazywać treści muzyczne uzupełnione informacjami, transmisjami na żywo i reportażami z różnych dziedzin życia. Stacja będzie nadawana 24 godziny na dobę w Czechach i na Słowacji. Będzie emitowana w języku czeskim. Licencja jest ważna przez 12 lat.

RRTV poinformowała również regulatora RVR (Rada pre vysielanie a retransmisiu), że na terytorium Słowacji nadawać może kanał Lounge TV z czeską licencją.

Leo TV Gold
Na tym samym spotkaniu RRTV odnotowała, że firma PK 62, a.s. w dniu 5 kwietnia br. wygaśnie dotychczasowa kablowa i satelitarna dla kanału Leo TV. Nie oznacza to jednak, że Leo TV zakończy nadawanie. Stacja będzie działała po 5 kwietnia br. na mocy licencji, którą otrzymała dla Leo TV Gold. Regulator zgodził się zmienić warunki licencji wydanej w lipcu zeszłego roku - nazwę Leo TV Gold zastąpiono Leo TV.

Źródło: parabola.cz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 149 zł Więcej...

Konwerter Twin Invacom TWF-031 bez feeda

Profesjonalny, wyselecjonowany, podwójny konwerter Invacom 0,3dB dla odbioru słabych sygnałów...

269 zł Więcej...
reklama