LSK: E.Leclerc Radomka - Enea PTPS Piła w Polsacie Sport

dodano: 2019-02-07 15:36 | aktualizacja: 2019-02-08 12:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

Liga Siatkówki Kobiet Polsat Sport siatkówka Po trzech porażkach z rzędu siatkarki Enei PTPS Piła pojadą do Radomia na spotkanie z E.Leclerc Radomką. Czy podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego przerwą fatalną passę? Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła w Polsacie Sport.

Grot Budowlani Łódź siatkówka kobiet CEV Liga Siatkówki Kobiet

E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła
Pilanki od początku sezonu grały w kratkę. Lepszy okres przyszedł w grudniu i na początku stycznia, kiedy to podopieczne trenera Chiappiniego wygrały trzy mecze z rzędu. Dobra passa szybko się jednak skończyła. Obecnie siatkarki Enei PTPS notują serię trzech porażek i na przełamanie będą liczyły w Radomiu.

Zawodniczki Radomki postawią zapewne przyjezdnym trudne warunki. W tabeli Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki Jacka Skroka zajmują siódmą lokatę i cały czas mają nadzieję na awans do czołowej szóstki. W spotkaniu z będącą dwie pozycje niżej ekipą z Piły muszą jednak walczyć o komplet punktów.

Pierwszy mecz obu ekip pokazał, że w piątek nikt nie może być pewny swego. Na początku grudnia Pilanki wygrały 3:1. Wszystko wskazuje więc na to, że w piątek czeka nas bardzo ciekawe starcie.

Transmisja meczu E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła od godziny 17:30 w Polsacie Sport.

Legionovia - Developres SkyRes Rzeszów
Rzeszowianki do końca listopada grają, jak z nut. W dwunastu spotkaniach w tym okresie przegrały zaledwie raz, z Budowlanymi Łódź 2:3. Ostatnio potrafiły gładko uporać się z Chemikiem Police, który jednak cały czas ma dużą przewagę nad drugim w tabeli Developresem.

Po drugiej stronie barykady jest zespół z Legionowa. Drużyna z Mazowsza do 4 lutego notowała czarną serię siedmiu kolejnych porażek. Dopiero wygrana z ostatnią w tabeli ekipą z Ostrowca Świętokrzyskiego przerwała tę passę. Nie poprawiło to jednak słabej sytuacji podopiecznych Piotra Olenderka. W dalszym ciągu mają one jednak szansę na awans do czołowej szóstki.

Zespół z Rzeszowa ostatni raz przegrał w Legionowie w 2015. Z reguły w tej rywalizacji siatkarki Developresu nie tracą nawet seta. Czy podobnie będzie w piątek?