reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

9-11.02 Polsat Sport: UFC, Puchar Włoch i derby

dodano: 2019-02-08 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 9-10 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, Coppa Italia SuperLega, Energa Basket Liga, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Het Liga, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, narciarstwo dowolne, snowboard, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Coppa Italia SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

9 lutego (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

7:00 Polsat Sport Fight, KSW26

8:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport News, snowboard, Puchar Świata w Feldbergu: snowboard cross

10:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, „Magazyn snowboardowy” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: FC Union Berlin - SV Sandhausen
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

13:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: 2. półfinał gry pojedynczej

14:10 Polsat Sport News, „Magazyn narciarski” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Hertha Berlin BSC
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: RB Lipsk - Eintracht Frankfurt
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:30 Polsat Sport Extra, Coppa Italia SuperLega, 1. półfinał: Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena

15:55 Eleven Sports 3, Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Brentford FC

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: 2. półfinał gry pojedynczej

17:00 Ipla, Het Liga: SK Slavia Praga - FK Teplice

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Cuprum Lubin - MKS Będzin

17:30 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Bayern Monachium - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński

17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - SSC Napoli Neapol
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

18:00 Polsat Sport Extra, Coppa Italia SuperLega, 2. półfinał: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova

18:30 Polsat Sport News, Eredivisie: Heracles Almelo - AFC Ajax Amsterdam

18:45 w Eurosporcie 1 i 20:30 w Polsacie Sport, biathlon, Puchar Świata w Canmore: bieg sprinterski mężczyzn

18:55 w Eleven Sports 3 i w Canal+ oraz 19:55 w Canal+ 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: IFK Kristianstad - PGE Vive Kielce
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 3) oraz Robert Skrzyński i Michał Matysik (w Canal+ i w Canal+ 1)

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Parma Calcio - Inter Mediolan
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - De Graafschap Doetinchem

20:40 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Girona FC - SD Huesca
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

22:00 w Eurosporcie 1 i 22:40 w Polsacie Sport, biathlon, Puchar Świata w Canmore: bieg sprinterski kobiet

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

22:50 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Park City: half pipe

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 9 na 10 lutego (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

3:00 Polsat Sport Extra, gala bokserska w Indio

3:00 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Park City: jazda po muldach podwójnych

4:00 Polsat Sport, UFC234

10 lutego (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:50 Polsat Sport News, snowboard, Puchar Świata w Feldbergu: drużynowy snowboard cross

11:55 Eleven Sports 2, La Liga Santander: CD Leganes - Real Betis Balompie Sewilla
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Genoa CFC Genua
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: King Szczecin - Legia Warszawa

13:25 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 - FC Heidenheim
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Urban

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Frosinone Calcio
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

14:30 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SPAL 2013 Ferrara
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

14:45 Super Polsat i Polsat Sport, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów

15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: Werder Brema - FC Augsburg
komentują: Marcin Grzywacz i Sebastian Chabiniak

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Sofii: finał gry pojedynczej

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: FC Utrecht - PSV Eindhoven

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:55 Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

17:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Juventus FC Turyn
komentują: Julian Kowalski i Filip Kapica

17:00 Ipla, Het Liga: AC Sparta Praga - Bohemians Praga 1905

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

18:00 Polsat Sport Extra, Coppa Italia SuperLega: finał

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - SD Eibar
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

18:45 w Eurosporcie 1 i 20:30 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Canmore: bieg masowy mężczyzn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Athletic Bilbao - FC Barcelona
komentują: Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Cagliari Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:25 Eleven Sports 4, Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Bayer 04 Leverkusen

20:30 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet: ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz

21:45 w Eurosporcie 1 i 22:45 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Canmore: bieg masowy kobiet

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Polsat Sport News, snowboard, mistrzostwa świata w Park City: slopestyle

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 10 na 11 lutego (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

2:00 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...
reklama