reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FlixSnip i Eurocinema wchodzą do Rosji

dodano: 2019-02-10 09:59
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Time Media Group FlixSnip Rosyjska spółka Time Media Group anonsowała wejście dwóch nowych kanałów międzynarodowych do Rosji. Na wystawie mediów i telekomunikacji CSTB, która odbyła się w Moskwie w dniach 29-31 stycznia br., prezentowała kanały Eurocinema i FlixSnip.

Eurocinema World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurocinema to całodobowy kanał emitujący premiery kina europejskiego, uzyskujące nagrody i nominacje na prestiżowych festiwalach.

Oferta FlixSnip składa się z krótkometrażowego kina i seriali z całego świata, których czas trwania nie przekracza 20 minut. Kanał powstaje z myślą o ludziach prowadzących współczesny tryb życia i pozwala oglądać treści w warunkach ograniczonego czasu wolnego. W ofercie posiada rozrywkę dla całej rodziny i wszystkie gatunki filmowe – komedie, melodramaty, thrillery, filmy akcji i animowane. Minimalna częstość odświeżania treści w kanale wynosi 10% miesięcznie.

Producentem obu kanałów jest europejska firma Eurocinema World. Jej projekty nie emitują reklam i są dostępne do odbioru w SD lub HD. Time Media Group dodała, że w najbliższym czasie kanały będą nadawane na satelicie.

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Xiaomi Mi BOX S 4K

Xiaomi Mi Box S to odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

490 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama