reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FlixSnip i Eurocinema wchodzą do Rosji

dodano: 2019-02-10 09:59
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Time Media Group FlixSnip Rosyjska spółka Time Media Group anonsowała wejście dwóch nowych kanałów międzynarodowych do Rosji. Na wystawie mediów i telekomunikacji CSTB, która odbyła się w Moskwie w dniach 29-31 stycznia br., prezentowała kanały Eurocinema i FlixSnip.

Eurocinema World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurocinema to całodobowy kanał emitujący premiery kina europejskiego, uzyskujące nagrody i nominacje na prestiżowych festiwalach.

Oferta FlixSnip składa się z krótkometrażowego kina i seriali z całego świata, których czas trwania nie przekracza 20 minut. Kanał powstaje z myślą o ludziach prowadzących współczesny tryb życia i pozwala oglądać treści w warunkach ograniczonego czasu wolnego. W ofercie posiada rozrywkę dla całej rodziny i wszystkie gatunki filmowe – komedie, melodramaty, thrillery, filmy akcji i animowane. Minimalna częstość odświeżania treści w kanale wynosi 10% miesięcznie.

Producentem obu kanałów jest europejska firma Eurocinema World. Jej projekty nie emitują reklam i są dostępne do odbioru w SD lub HD. Time Media Group dodała, że w najbliższym czasie kanały będą nadawane na satelicie.

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

149 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...

Konwerter Twin Opticum AX Black Buster 0.1dB

Bardzo tani, podwójny konwerter Universal Twin produkcji Opticum z czarno-czerwonej...

35 zł Więcej...
reklama