reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Anna Roszewska nowym dyrektorem ds. HR i administracji nc+

dodano: 2019-02-11 11:14
autor: Jerzy Kruczek | źródło: nc+

Anna Roszewska Z dniem 11 lutego br. Anna Roszewska dołącza do kadry zarządzającej platformy nc+ i obejmuje stanowisko dyrektora ds. HR i administracji. Będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie i planowanie wszelkich kwestii związanych z zasobami ludzkimi i administracją nc+.

nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Anna Roszewska jest menadżerem z bardzo bogatym doświadczeniem we wszystkich aspektach zarządzania zasobami ludzkimi, administracji oraz komunikacji wewnętrznej. Przez piętnaście ostatnich lat zajmowała stanowiska dyrektorskie z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi w dużych, dynamicznie działających firmach z branży mediowej i telekomunikacyjnej, o zróżnicowanych kulturach organizacyjnych.

Anna Roszewska w latach 2005-2009 zajmowała stanowisko dyrektora ds. pracowniczych (obszary: Internet, IT/Technologia, Drukarnie, Finanse) w Agora S.A. Następnie, w latach 2009-2016, pracowała jako dyrektor personalny w firmie Cyfrowy Polsat S.A. Ostatnio, jako członek Executive Management Team, pełniła funkcję dyrektora ds. zasobów ludzkich w GK Netia.
 

Cieszymy się, mogąc powitać w naszej organizacji Annę Roszewską, która obejmuje kluczowe w firmie stanowisko. Anna z pewnością wniesie swoje szerokie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, wspierając realizację wizji naszej firmy i reagując na szybką ewolucję branży medialnej

- powiedział Manuel Rougeron, prezes zarządu platformy nc+.

Anna Roszewska będzie raportować bezpośrednio do Manuela Rougeron, prezesa zarządu platformy nc+.
 
Anna Roszewska

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama