reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec satelitarnego kanału muzycznego ARB Ulduz

dodano: 2019-02-11 18:54
autor: RO | źródło: oxu.az

ARB Ulduz Muzyczny, satelitarny kanał telewizyjny ARB Ulduz z Azerbejdżanu zawiesił nadawanie. Wydanie tej decyzji skomentowała grupa medialna ARB Media Qrup, będąca nadawcą. ARB Ulduz promował azerskich i międzynarodowych wykonawców muzyki popularnej w Europie dzięki emisji na satelicie Azerspace-1 (46°E).

ARB Ulduz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podjęcie decyzji wynikało z faktu, że projekt nie mógł zarobić na siebie wystarczająco. ARB Media Qrup jest również właścicielem pierwszego i jedynego w Azerbejdżanie kanału dziecięcego ARB Gunesh. Ze względu na specyfikę projektu przeznaczonego wyłącznie dla dzieci, nadawanie będzie kontynuowane dzięki wewnętrznym zasobom.

Niestety telewizja tematyczna w naszym kraju nie ma wystarczającej ilości pieniędzy z rynku reklamowego. ARB Ulduz, muzyczny kanał telewizyjny, nie mógł stać się jednym z graczy na rynku reklamowym

- powiedział Ozal İbrahimli z ARB Media Qrup.

ARB Ulduz emitowano w przekazie nieszyfrowanym (FTA) w wiązce europejskiej z satelity Azerspace-1 (46°E). Spółka ARB Media Qrup posiada własny multipleks na częstotliwości 11,025 GHz, pol. V (SR: 12700, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK), nadając w nim także informacyjny ARB24, ogólny ARB i dziecięcy ARB Gunesh. W miejscu przekazu ARB Ulduz pojawia się czarna plansza, wyszukiwana nazwą TEST.
 
Zap kanału ARB Ulduz z 19 września 2016 roku

Źródło: oxu.az

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Triax TTW 006

Nowy, podwójny konwerter Triax TTW 006 o wsp. szumów 0,3dB...

69 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

690 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama