reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec satelitarnego kanału muzycznego ARB Ulduz

dodano: 2019-02-11 18:54
autor: RO | źródło: oxu.az

ARB Ulduz Muzyczny, satelitarny kanał telewizyjny ARB Ulduz z Azerbejdżanu zawiesił nadawanie. Wydanie tej decyzji skomentowała grupa medialna ARB Media Qrup, będąca nadawcą. ARB Ulduz promował azerskich i międzynarodowych wykonawców muzyki popularnej w Europie dzięki emisji na satelicie Azerspace-1 (46°E).

ARB Ulduz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podjęcie decyzji wynikało z faktu, że projekt nie mógł zarobić na siebie wystarczająco. ARB Media Qrup jest również właścicielem pierwszego i jedynego w Azerbejdżanie kanału dziecięcego ARB Gunesh. Ze względu na specyfikę projektu przeznaczonego wyłącznie dla dzieci, nadawanie będzie kontynuowane dzięki wewnętrznym zasobom.

Niestety telewizja tematyczna w naszym kraju nie ma wystarczającej ilości pieniędzy z rynku reklamowego. ARB Ulduz, muzyczny kanał telewizyjny, nie mógł stać się jednym z graczy na rynku reklamowym

- powiedział Ozal İbrahimli z ARB Media Qrup.

ARB Ulduz emitowano w przekazie nieszyfrowanym (FTA) w wiązce europejskiej z satelity Azerspace-1 (46°E). Spółka ARB Media Qrup posiada własny multipleks na częstotliwości 11,025 GHz, pol. V (SR: 12700, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK), nadając w nim także informacyjny ARB24, ogólny ARB i dziecięcy ARB Gunesh. W miejscu przekazu ARB Ulduz pojawia się czarna plansza, wyszukiwana nazwą TEST.
 
Zap kanału ARB Ulduz z 19 września 2016 roku

Źródło: oxu.az

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 600Mbps z anteną

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

120 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

299 zł Więcej...
reklama