reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

JOJ Group kupuje 6 kanałów na Słowacji i w Czechach

dodano: 2019-02-11 20:07 | aktualizacja: 2019-02-12 11:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk

JOJ Słowacja firma JOJ Group kupiła kilka kanałów telewizyjnych działających na Słowacji i w Czechach. JOJ Group, jest nowym właścicielem Československou filmovou společnost (ČSFS), który nadaje te stacje. Na czeskim i słowackim rynku działają tematyczne stacje telewizyjne CS film, CS mini, Horror film, War TV, Kinosvět i online wideoportal Film popular. Zakończenie przejęcia jest uzależnione od uzyskania niezbędnej zgody Czeskiej Rady Radiofonii i Telewizji (RRTV).

CS-film-Horor-film-kinosvet-joj-group-czech-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Płatne stacje CS film, CS mini i War TV wraz z niekodowanym kanałem Kinosvět osiągają wspólnie 257 tys. widzów. W Czechach i na Słowacji płatne kanały telewizyjne ogląda ponad 1,8 mln widzów. Niekodowana stacja Kinosvět obejmuje około 85% ludności w Czechach.

Dystrybucja przejętych kanałów będzie realizowana, tak jak poprzednio, wdrażana zarówno przez czeskich, jak i słowackich operatorów. Grupa JOJ planuje dalsze inwestycje w akwizycje i techniki mające na celu poprawę nadawania tych nowych stacji w swoim portfolio. 

JOJ Group posiada portfel 7 kanałów telewizyjnych: JOJ, PLUS, WAU, RiK, Ťuki TV, JOJ Cinema i JOJ Family. Ma także 20 portali internetowych joj.sk, plus.sk, wau.sk, rik.sk, cinema.joj.sk, jojfamily.cz, videoportál.sk, nadacia.joj.sk, huste.tv, noviny.sk, europskenoviny.sk, topstar.sk, miestopremuza.sk, prezenu.sk, kinosala.joj.sk i inne. 

Źródło: satelitnatv.sk

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama