reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wirtualna Polska zmieni siedzibę

dodano: 2019-02-13 12:54 | aktualizacja: 2019-02-13 13:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP

Business Garden Kompleks Business Garden, przy ul. Żwirki i Wigury 16 w Warszawie, będzie nowym biurem Wirtualnej Polski. Umowa najmu została zawarta na 7 lat, począwszy od 15 stycznia 2020 roku, a jej wartość to około 41 mln zł.

Business Garden


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa siedziba WP będzie częścią siedmiobudynkowego kompleksu należącego do Vastint Poland. Łącznie obejmuje on ponad 90 tys. m2 powierzchni biurowej i usługowej. W skład kompleksu wchodzą także m.in. restauracje, punkty rekreacyjne, klub fitness i hotel.
 

Wirtualna Polska rośnie, jesteśmy coraz bardziej wymagający, zwracamy większą uwagę na ekologię i komfort przestrzeni pracy. Dlatego inwestujemy w Obywateli WP. Chcemy, aby byli dumni z tego, gdzie i w jakich warunkach pracują. Zależy nam na ich dobrym samopoczuciu i komforcie. Nowy warszawski dom WP będzie miał piękne, zielone otoczenie, sprzyjające kreatywności i będzie spełniał najwyższe standardy dbania o środowisko. Dlatego czas na zmianę

– mówi Iwona Wencel, wiceprezes ds. HR w WP Holding SA.

Business Garden posiada certyfikat LEED Platinum. Kompleks jest wyposażony w energooszczędny system oświetlenia i wentylacji oraz system gospodarowania wodą deszczową. Biura wyróżniają jasne wnętrza, w których zastosowano naturalne materiały.

Od ponad czterech lat główna siedziba Wirtualnej Polski mieści się w kompleksie Oxygen Park, przy ulicy Jutrzenki 137a w Warszawie. Przeprowadzkę do nowego biura zaplanowano na koniec 2019 roku.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2 oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak money.pl, WP SportoweFakty, WP abcZdrowie i dobreprogramy.pl. W branży e-commerce WP działa w obszarze turystyki, mody, urządzania wnętrz i projektowania domów, motoryzacji oraz usług finansowych. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z grudnia 2018 r., z wszystkich produktów internetowych Grupy WP korzystało 21,9 mln realnych użytkowników, którzy wykonali prawie 2,8 mld odsłon, spędzając w serwisach średnio aż 35 min dziennie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

435 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 139 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt TC + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...
reklama