reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dance, Dance, Dance” - nowość w TVP2

dodano: 2019-02-15 16:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Dance dance dance „Dance, Dance, Dance” to wielkie, zapierające dech w piersiach taneczne show, w którym gwiazdy będą odtwarzać choreografie ze znanych światowych teledysków. Dzięki stworzonym w najnowocześniejszej technologii scenografiom, łączącym świat realny z wirtualnym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych, światowych klipów, musicali i filmów tanecznych. W jury programu zasiądą: najpopularniejsza polska trenerka fitness Ewa Chodakowska, tancerka Ida Nowakowska oraz projektant mody i tancerz Robert Kupisz.

Dance dance dance


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowym programie TVP2 „Dance, Dance, Dance” sześć par będzie rywalizowało prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake’a, sceny z filmów tanecznych „Dirty Dancing”, „Magic Mike” czy „Blues Brothers”, wpisały się w historię światowej popkultury. Teraz, choreografie znane milionom ludzi, będą próbowali wiernie odwzorować uczestnicy pierwszej polskiej edycji multimedialnego show „Dance, Dance, Dance”.

Już od 2 marca, w każdą sobotę, widzowie TVP2 śledzić będą taneczne zmagania piosenkarki Patricii Kazadi, która wystąpi w duecie z 17-letnią siostrą Victorią. Ich równie pięknymi rywalkami będą Miss Polonia Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio. W rywalizacji udział wezmą gwiazdy serialu „Na Sygnale” – Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz serialu „Rodzinka.pl” – Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. Taneczne umiejętności na widowiskowej scenie „Dance, Dance, Dance” zaprezentują także prezenterka programu „Pytanie na Śniadanie” Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak. Świat sportu reprezentować będzie wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim.

Kamery będą towarzyszyły uczestnikom „Dance Dance Dance” w trakcie wielogodzinnych treningów i podczas codziennego życia. Każda osoba, która zdecydowała się wziąć udział w show TVP2, musiała całkowicie podporządkować swoje życie nauce choreografii. Uczestnicy spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo ćwicząc układy taneczne pod okiem najlepszych choreografów w Polsce.

W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania oceni energetyczne jury: ceniona trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem, odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą.

„Dance, Dance, Dance” to program o tańcu, walce z własnymi słabościami, relacjach międzyludzkich i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem będą występy na scenie, jakich dotychczas w polskiej telewizji nie było. Nowy taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym zostaną wykorzystane najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Przypomnijmy, że program „Dance, Dance, Dance” odniósł spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii.

Premiera „Dance, Dance, Dance” już 2 marca o godz. 20:05, w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama