reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

16-18.02 Polsat Sport: Puchar Polski, derby i PlusLiga

dodano: 2019-02-15 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 16-17 lutego br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Suzuki Puchar Polski koszykarzy, PlusLiga, SuperLega, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Emirates FA Cup, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Het Liga, Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, bobsleje, narciarstwo dowolne, skeleton, snowboard, Ultimate Fighting Championship (UFC), Cage Warriors, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Suzuki Puchar Polski koszykarzy (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

16 lutego (sobota)

6:00 Polsat Sport Extra, snowboard, Puchar Świata w Pjongczangu: slalom gigant równoległy

6:00 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

8:30 Polsat Sport Extra, snowboard, Puchar Świata w Calgary: half pipe

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, „Magazyn snowboardowy” - magazyn

11:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Feldbergu: ski cross

12:45 Polsat Sport Fight, KSW46

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: MSV Duisburg - FC Union Berlin
komentują: Patryk Mirosławski i Mateusz Majak

12:55 Eleven Sports 2, Emirates FA Cup, 5. runda: Brighton & Hove Albion FC - Derby County FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:45 Polsat Sport Extra, Suzuki Puchar Polski koszykarzy, 1. półfinał: Polpharma Starogard Gdański - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: VfB Stuttgart - RB Lipsk
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak

15:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 1. półfinał gry pojedynczej

15:30 Eleven Sports 3, Emirates FA Cup, 5. runda: AFC Wimbledon Londyn - Millwall FC Londyn
komentuje: Michał Mitrut

16:15 Polsat Sport Extra, Suzuki Puchar Polski koszykarzy: Lotto Konkurs Wsadów

16:20 Ipla, Eredivisie: SC Heerenveen - PSV Eindhoven

16:45 Polsat Sport Extra, Suzuki Puchar Polski koszykarzy: Aerowatch Konkurs Rzutów Za 3 Punkty

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom

17:30 Polsat Sport Extra, Suzuki Puchar Polski koszykarzy, 2. półfinał: MKS Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia

17:30 Eleven Sports 1, Emirates FA Cup, 5. runda: Newport County AFC - Manchester City FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:30 w nSport+ i 18:00 w Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: PGE Vive Kielce - Montpellier HB
komentują: Krzysztof Bandych i Michał Matysik (w nSport+) oraz Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 3)

17:45 w Eurosporcie 1 i 18:00 w Polsacie Sport News, biathlon, Puchar Świata w Soldier Hollow: bieg na dochodzenie kobiet

17:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Parma Calcio
komentują: Marcin Pawłowski i Piotr Czachowski

18:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Werder Brema
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 2. półfinał gry pojedynczej

20:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Milan Mediolan
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

21:30 Polsat Sport News, bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn

21:45 w Eurosporcie 1 i 22:00 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Soldier Hollow: bieg na dochodzenie mężczyzn

22:00 Eleven Sports 2, gala Cage Warriors 101 w Liverpoolu

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:30 Polsat Sport News, skeleton, Puchar Świata w Lake Placid: 1. i 2. przejazd mężczyzn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 16 na 17 lutego (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17 lutego (niedziela)

6:00 Polsat Sport Extra, snowboard, Puchar Świata w Pjongczangu: slalom gigant równoległy

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

8:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Calgary: half pipe

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:30 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Feldbergu: ski cross

11:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Madryt CF - Girona FC
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

12:10 Polsat Sport Extra, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - NAC Breda

12:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - ACF Fiorentina Florencja
komentują: Marcin Pawłowski i Piotr Czachowski

14:00 Eleven Sports 3, Emirates FA Cup, 5. runda: Bristol City FC - Wolverhampton Wanderers FC
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

14:30 Polsat Sport News, Eredivisie: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Chievo Werona
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

14:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - SS Lazio Rzym
komentują: Julian Kowalski i Mikołaj Kruk

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

15:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: finał gry pojedynczej

16:10 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - RCD Espanyol Barcelona
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:55 Ipla, Het Liga: FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga

17:00 Eleven Sports 4, Emirates FA Cup, 5. runda: Doncaster Rovers FC - Crystal Palace FC Londyn
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:30 Polsat Sport, Suzuki Puchar Polski koszykarzy: finał

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Inter Mediolan - UC Sampdoria Genua
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

17:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin

18:00 Polsat Sport News i Eurosport 1, biathlon, Puchar Świata w Soldier Hollow: pojedyncza sztafeta mieszana

18:00 Ipla, SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte

18:25 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Villarreal CF - Sevilla FC Sewilla
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

18:55 Eleven Sports 3 i nSport+, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: Paris Saint-Germain HB Paryż - HC PPD Zagrzeb
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 3) oraz Krzysztof Bandych i Michał Matysik (w nSport+)

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Torino FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:30 Polsat Sport News, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena

21:15 w Eurosporcie 1 i 22:00 w Polsacie Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Soldier Hollow: sztafeta mieszana

22:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 17 na 18 lutego (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Moskwie: skoki akrobatyczne

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

3:00 Polsat Sport, UFC on ESPN

3:00 Polsat Sport News, „Atleci” - magazyn

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak ścienny 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

55 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z9S

Mini PC na systemie Android 7.1 Marshmallow z procesorem Realtek...

890 zł Więcej...
reklama