reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosja: Kontrola anten zbiorczych

dodano: 2019-02-17 12:12
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

antena zbiorcza W obwodzie czelabińskim, położonym na południu Uralskiego Okręgu Federalnego na terytorium Rosji, będzie sprawdzany stan antenowych instalacji zbiorczych. Wszystkie te czynności zostaną wykonane w okresie poprzedzającym wyłączenie nadajników naziemnej telewizji analogowej.

https://rostelekomlk.ru/wp-content/uploads/2018/08/antenna.png
Antena naziemna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostatnio specjaliści oddziału Ministerstwa Technologii Informacyjnych i Łączności w obwodzie czelabińskim odbyli spotkania z organizacjami odpowiedzialnymi za utrzymanie wspólnej własności budynków wielorodzinnych. Po spotkaniach firmy zarządzające zostały poinstruowane, aby wykonać monitoring systemów zbiorczego odbioru sygnału cyfrowego.

Ponadto spółki zarządzające do końca marca br. będą musiały odbyć zebrania z właścicielami domów, aby przekazać im informację o potrzebie przywrócenia anten zbiorczych, przystosowanych do odbioru cyfrowego.

W grudniu zeszłego roku dyrektor generalny sieci federalnej RTRS, Andriej Romanczenko, powiedział, że do lipca 2019 roku wszystkie budynki wielorodzinne w Rosji przejdą audyt zbiorczych instalacji antenowych. Ponadto rosyjskie ministerstwa komunikacji i budownictwa chcą zastanowić się nad możliwościami wykorzystania środków z funduszów na kapitalny remont w celu przywrócenia systemów zbiorczego odbioru telewizji naziemnej. 

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

299 zł Więcej...
reklama