reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosja: Kontrola anten zbiorczych

dodano: 2019-02-17 12:12
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

antena zbiorcza W obwodzie czelabińskim, położonym na południu Uralskiego Okręgu Federalnego na terytorium Rosji, będzie sprawdzany stan antenowych instalacji zbiorczych. Wszystkie te czynności zostaną wykonane w okresie poprzedzającym wyłączenie nadajników naziemnej telewizji analogowej.

Antena naziemna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ostatnio specjaliści oddziału Ministerstwa Technologii Informacyjnych i Łączności w obwodzie czelabińskim odbyli spotkania z organizacjami odpowiedzialnymi za utrzymanie wspólnej własności budynków wielorodzinnych. Po spotkaniach firmy zarządzające zostały poinstruowane, aby wykonać monitoring systemów zbiorczego odbioru sygnału cyfrowego.

Ponadto spółki zarządzające do końca marca br. będą musiały odbyć zebrania z właścicielami domów, aby przekazać im informację o potrzebie przywrócenia anten zbiorczych, przystosowanych do odbioru cyfrowego.

W grudniu zeszłego roku dyrektor generalny sieci federalnej RTRS, Andriej Romanczenko, powiedział, że do lipca 2019 roku wszystkie budynki wielorodzinne w Rosji przejdą audyt zbiorczych instalacji antenowych. Ponadto rosyjskie ministerstwa komunikacji i budownictwa chcą zastanowić się nad możliwościami wykorzystania środków z funduszów na kapitalny remont w celu przywrócenia systemów zbiorczego odbioru telewizji naziemnej. 

Źródło: telesputnik.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter Extender HDMI Megasat Mini do 15m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Mini firmy Megasat do bezprzewodowej transmisji sygnału...

490 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama