reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stingray Classica zamiast Stingray Brava

dodano: 2019-02-18 11:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: pasjatv/satkurier.pl

Stingray Classica Stingray Brava 1 marca br. kanał Stingray Brava zostanie połączony z Stingray Classica, w wyniku czego marka Stingray Brava całkowicie zniknie z rynku. Nadawcą jest kanadyjska Stingray Group.

Stingray Classica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stingray Brava oferuje operę, balet i koncerty muzyki klasycznej. Takie same treści będzie można znaleźć w Stingray Classica. Premierowo dostępne będzie 50 światowych widowisk symfonicznych i operowych rocznie, prestiżowe produkcje oraz fascynujące filmy dokumentalne kręcone w jakości HD. Istotną informacją dla widzów, jest to, że kanał jest bez reklam, dostępny całodobowo. Stingray Brava (od 1 marca pod nazwą Stingray Classica) jest dostępny w wybranych sieciach kablowych i IPTV w Polsce.

Europejska wersja kanału - Brava HDTV, została uruchomiona w 2007 roku, a wersja holenderska Brava NL w 2009 roku. W 2010 roku wystartowała stacja Brava 3D, która została zamknięta po niecałych dwóch latach od debiutu. W 2015 roku nadawca został przejęty przez Stingray Group, w wyniku czego nazwa kanału została zmieniona w 2016 roku na Stingray Brava.

Natomiast Stingray Classica był wcześniej znany pod nazwami Classica i Unitel Classica, a jego nadawcą była niemiecka spółka Unitel. W 2017 roku stacja została przejęta przez Stingray Group i zmieniła nazwę na Stingray Classica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama