reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stingray Classica zamiast Stingray Brava

dodano: 2019-02-18 11:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: pasjatv/satkurier.pl

Stingray Classica Stingray Brava 1 marca br. kanał Stingray Brava zostanie połączony z Stingray Classica, w wyniku czego marka Stingray Brava całkowicie zniknie z rynku. Nadawcą jest kanadyjska Stingray Group.

Stingray Classica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stingray Brava oferuje operę, balet i koncerty muzyki klasycznej. Takie same treści będzie można znaleźć w Stingray Classica. Premierowo dostępne będzie 50 światowych widowisk symfonicznych i operowych rocznie, prestiżowe produkcje oraz fascynujące filmy dokumentalne kręcone w jakości HD. Istotną informacją dla widzów, jest to, że kanał jest bez reklam, dostępny całodobowo. Stingray Brava (od 1 marca pod nazwą Stingray Classica) jest dostępny w wybranych sieciach kablowych i IPTV w Polsce.

Europejska wersja kanału - Brava HDTV, została uruchomiona w 2007 roku, a wersja holenderska Brava NL w 2009 roku. W 2010 roku wystartowała stacja Brava 3D, która została zamknięta po niecałych dwóch latach od debiutu. W 2015 roku nadawca został przejęty przez Stingray Group, w wyniku czego nazwa kanału została zmieniona w 2016 roku na Stingray Brava.

Natomiast Stingray Classica był wcześniej znany pod nazwami Classica i Unitel Classica, a jego nadawcą była niemiecka spółka Unitel. W 2017 roku stacja została przejęta przez Stingray Group i zmieniła nazwę na Stingray Classica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama