reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stingray Classica zamiast Stingray Brava

dodano: 2019-02-18 11:43
autor: Anita Kaźmierska | źródło: pasjatv/satkurier.pl

Stingray Classica Stingray Brava 1 marca br. kanał Stingray Brava zostanie połączony z Stingray Classica, w wyniku czego marka Stingray Brava całkowicie zniknie z rynku. Nadawcą jest kanadyjska Stingray Group.

Stingray Classica


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stingray Brava oferuje operę, balet i koncerty muzyki klasycznej. Takie same treści będzie można znaleźć w Stingray Classica. Premierowo dostępne będzie 50 światowych widowisk symfonicznych i operowych rocznie, prestiżowe produkcje oraz fascynujące filmy dokumentalne kręcone w jakości HD. Istotną informacją dla widzów, jest to, że kanał jest bez reklam, dostępny całodobowo. Stingray Brava (od 1 marca pod nazwą Stingray Classica) jest dostępny w wybranych sieciach kablowych i IPTV w Polsce.

Europejska wersja kanału - Brava HDTV, została uruchomiona w 2007 roku, a wersja holenderska Brava NL w 2009 roku. W 2010 roku wystartowała stacja Brava 3D, która została zamknięta po niecałych dwóch latach od debiutu. W 2015 roku nadawca został przejęty przez Stingray Group, w wyniku czego nazwa kanału została zmieniona w 2016 roku na Stingray Brava.

Natomiast Stingray Classica był wcześniej znany pod nazwami Classica i Unitel Classica, a jego nadawcą była niemiecka spółka Unitel. W 2017 roku stacja została przejęta przez Stingray Group i zmieniła nazwę na Stingray Classica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 9/8

Multiswitch Opticum 9/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

250 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama