reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marcin Barcz w zespole TVN i Discovery Polska

dodano: 2019-02-18 16:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN i Discovery Polska

Marcin Barcz Fot. TVN / Cezary Piwowarski 18 lutego br. do zespołu TVN i Discovery Polska dołączył Marcin Barcz. Jako członek zarządu będzie odpowiadał za pion komunikacji korporacyjnej. Jest to nowe stanowisko w strukturach TVN i Discovery Polska.

TVN Discovery Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marcin Barcz będzie odpowiedzialny za koordynację działań związanych z komunikacją korporacyjną, komunikacją wewnętrzną oraz government affairs TVN i Discovery Polska. Do jego obowiązków należeć będzie również prowadzenie projektów z obszaru CSR.
 

Dynamiczny rozwój naszej firmy oraz rosnąca rola Polski w strukturach Discovery sprawiają, że pojawia się coraz więcej wyzwań, również tych o zasięgu międzynarodowym. Powołanie pionu komunikacji korporacyjnej w strukturach TVN i Discovery Polska jest elementem naszej strategii, pozwoli nam na sprawne zarządzanie procesami komunikacji, także w perspektywie globalnej

- mówi Kasia Kieli, President & Managing Director Discovery w regionie EMEA.

Bardzo się cieszę, że Marcin dołącza do naszego zespołu i poprowadzi pion komunikacji korporacyjnej. Od momentu połączenia TVN i Discovery przyglądamy się naszym strukturom zarówno na rynku polskim, jak i w regionie. Zgodnie z naszą strategią wprowadzamy rozwiązania, które tworzą najwięcej synergii. Jestem przekonany, że wieloletnie doświadczenie Marcina w obszarze komunikacji będzie cennym wsparciem dla naszej organizacji

- mówi Piotr Korycki, prezes zarządu TVN i Discovery Polska.

Marcin Barcz posiada 25-letnie doświadczenie w marketingu, reklamie i public relations. Był m.in. członkiem zarządu firmy Coca-Cola odpowiedzialnym za komunikację korporacyjną, wiceprezesem agencji PR Burson-Marsteller oraz dyrektorem zarządzającym grupy agencji reklamowych Leo Burnett. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki na Politechnice Warszawskiej. Ukończył szkolenie dla wyższej kadry menedżerskiej w Institute for Management Development (IMD) w Szwajcarii.
 
Marcin Barcz - członek zarządu TVN i Discovery Polska
Fot. TVN / Cezary Piwowarski

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama