reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC First w kolejnych krajach po Polsce

dodano: 2019-02-18 17:34 | aktualizacja: 2019-02-18 20:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: broadbandtvnews

BBC First BBC First zawarł umowę z A1 Telekom Austria Group, co doprowadzi do uruchomienia tego kanału 1 kwietnia br. w Chorwacji, Słowenii i Macedonii. BBC First zostanie udostępniony abonentom usługi płatnej telewizji A1 (one.Vip w Macedonii) oraz usługi OTT Xplore z treściami opatrzonymi w napisy w językach chorwackim, słoweńskim i macedońskim.

Incydent w Kettering BBC First


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przemawiając dla „Broadband TV News” podczas BBC Showcase w Liverpoolu, Salim Mukaddam, wiceprezes i dyrektor generalny CEE w BBC Studios, powiedział, że chce uczynić BBC First, który zadebiutował w Europie Środkowo-Wschodniej w Polsce w ubiegłym roku, ostatecznie dostępnym w całym region.

Dodał, że istnieje prawdziwa luka na rynku jeśli chodzi o brytyjskie kanały premium. W efekcie „nie ma nic, co jest przeznaczone dla osób, które chcą oglądać brytyjskie seriale premium”.
 

Gernot Rasch, dyrektor ds. marketingu i działań operacyjnych w A1 Telekom Austria Group, powiedział:

Postrzegamy treści i rozrywkę jako kluczowy element wieloekranowych wrażeń dla klientów i jest to w centrum transformacji naszej oferty z łączności w osobiste doświadczenia. Dlatego jesteśmy szczególnie zadowoleni i dumni z tego, że jako pierwsi na naszych rynkach oferujemy naszym klientom BBC First i jego wyjątkowe historie oraz fabuły.

Poza Europą Środkowo-Wschodnią BBC First jest dostępny również w Australii, Azji, RPA, krajach Beneluksu i na Bliskim Wschodzie.

Źródło: broadbandtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

179 zł Więcej...
reklama