reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC First w kolejnych krajach po Polsce

dodano: 2019-02-18 17:34 | aktualizacja: 2019-02-18 20:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: broadbandtvnews

BBC First BBC First zawarł umowę z A1 Telekom Austria Group, co doprowadzi do uruchomienia tego kanału 1 kwietnia br. w Chorwacji, Słowenii i Macedonii. BBC First zostanie udostępniony abonentom usługi płatnej telewizji A1 (one.Vip w Macedonii) oraz usługi OTT Xplore z treściami opatrzonymi w napisy w językach chorwackim, słoweńskim i macedońskim.

Incydent w Kettering BBC First


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przemawiając dla „Broadband TV News” podczas BBC Showcase w Liverpoolu, Salim Mukaddam, wiceprezes i dyrektor generalny CEE w BBC Studios, powiedział, że chce uczynić BBC First, który zadebiutował w Europie Środkowo-Wschodniej w Polsce w ubiegłym roku, ostatecznie dostępnym w całym region.

Dodał, że istnieje prawdziwa luka na rynku jeśli chodzi o brytyjskie kanały premium. W efekcie „nie ma nic, co jest przeznaczone dla osób, które chcą oglądać brytyjskie seriale premium”.
 

Gernot Rasch, dyrektor ds. marketingu i działań operacyjnych w A1 Telekom Austria Group, powiedział:

Postrzegamy treści i rozrywkę jako kluczowy element wieloekranowych wrażeń dla klientów i jest to w centrum transformacji naszej oferty z łączności w osobiste doświadczenia. Dlatego jesteśmy szczególnie zadowoleni i dumni z tego, że jako pierwsi na naszych rynkach oferujemy naszym klientom BBC First i jego wyjątkowe historie oraz fabuły.

Poza Europą Środkowo-Wschodnią BBC First jest dostępny również w Australii, Azji, RPA, krajach Beneluksu i na Bliskim Wschodzie.

Źródło: broadbandtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

850 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak ścienny 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

55 zł Więcej...
reklama