reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MyCanal jednak w Polsce?

dodano: 2019-02-19 12:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitaltveurope/satkurier.pl

myCanal Francuski koncern medialny Vivendi poinformował, że nadal będzie inwestować w Canal+ we Francji i za granicą, zarówno jeśli chodzi o ofertę programową, jak i technologię, pomimo ciągłych wyzwań stojących przed branżą płatnej telewizji. W szczególności operator planuje wdrożenie aplikacji myCanal na swoich zagranicznych rynkach, powiedział Arnaud de Puyfontaine, prezes i dyrektor generalny Vivendi.

nc+ GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Arnaud de Puyfontaine, w rozmowie z analitykami po tym, jak Vivendi opublikował swoje całoroczne wyniki, powiedział, że Canal+ „udostępni swoją cyfrową ofertę za granicą w ramach aplikacji myCanal”. Dodał, że spółka dominująca nadal będzie inwestować w ofertę programową i technologię Canal+, „ponieważ istnieje silna potrzeba przyśpieszenia wzrostu przychodów”.

Według pogłosek pojawiających się na rynku, usługa myCanal miałaby zadebiutować w Polsce już wkrótce. Obecnie platforma nc+, której większościowym udziałowcem jest Grupa Canal+, oferuje VOD pod nazwą nc+ GO. Nie jest jasne, czy dojdzie do rebrandingu tej usługi właśnie na myCanal, czy też myCanal będzie funkcjonować jako niezależny od nc+ GO serwis.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 2 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

119 zł Więcej...

Przełącznik HDMI 5x1 4K/60Hz z pilotem

Sumator HDMI: 5 wejść - 1 wyjście tzw. HDMI switcher...

175 zł Więcej...
reklama