reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP z transmisjami Ekstraklasy już wkrótce?

dodano: 2019-02-19 11:52 | aktualizacja: 2019-02-19 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Ekstraklasa Niewykluczone, że już wkrótce wybrane transmisje LOTTO Ekstraklasy będzie można oglądać na antenach Telewizji Polskiej. Nadawca doszedł do porozumienia z platformą nc+ w sprawie sublicencji dotyczącej aktualnego sezonu, informują wirtualnemedia.pl. Dodajmy, iż TVP ma prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy dopiero od sezonu 2019/2020, który zaczynie się w lipcu.

TVP Ekstraklasa nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Prezes TVP, Jacek Kurski, powiedział: - Jeśli uda się suwerenowi uporać z finansowaniem, to być może zaczniemy jeszcze w końcówce tego sezonu Ekstraklasy i dogramy ostatnie mecze na antenach Telewizji Polskiej. Dziesięć, jedenaście, a być może dwanaście meczów (za wirtualnemedia.pl).

Oznaczałoby to, że w przypadku pokazywania w TVP jednego meczu w kolejce, pierwsze transmisje mogłoby zawitać na anteny tego nadawcy już w lutym lub marcu.

Przypomnijmy, że platforma nc+ i Telewizja Polska zostali zwycięzcami przetargu na prawa do Ekstraklasy na dwa najbliższe sezony. Ta nowa umowa oznacza, że jeden wybrany mecz w każdej kolejce będzie transmitowany przez TVP, natomiast wszystkie spotkania będą pokazywane przez nc+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

599 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

439 zł Więcej...
reklama