reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP z transmisjami Ekstraklasy już wkrótce?

dodano: 2019-02-19 11:52 | aktualizacja: 2019-02-19 14:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: wirtualnemedia.pl

Ekstraklasa Niewykluczone, że już wkrótce wybrane transmisje LOTTO Ekstraklasy będzie można oglądać na antenach Telewizji Polskiej. Nadawca doszedł do porozumienia z platformą nc+ w sprawie sublicencji dotyczącej aktualnego sezonu, informują wirtualnemedia.pl. Dodajmy, iż TVP ma prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy dopiero od sezonu 2019/2020, który zaczynie się w lipcu.

TVP Ekstraklasa nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Prezes TVP, Jacek Kurski, powiedział: - Jeśli uda się suwerenowi uporać z finansowaniem, to być może zaczniemy jeszcze w końcówce tego sezonu Ekstraklasy i dogramy ostatnie mecze na antenach Telewizji Polskiej. Dziesięć, jedenaście, a być może dwanaście meczów (za wirtualnemedia.pl).

Oznaczałoby to, że w przypadku pokazywania w TVP jednego meczu w kolejce, pierwsze transmisje mogłoby zawitać na anteny tego nadawcy już w lutym lub marcu.

Przypomnijmy, że platforma nc+ i Telewizja Polska zostali zwycięzcami przetargu na prawa do Ekstraklasy na dwa najbliższe sezony. Ta nowa umowa oznacza, że jeden wybrany mecz w każdej kolejce będzie transmitowany przez TVP, natomiast wszystkie spotkania będą pokazywane przez nc+.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama