reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rakuten TV dostępny w Polsce

dodano: 2019-02-20 10:25 | aktualizacja: 2019-02-20 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/satkurier.pl

Rakuten TV Rakuten TV - internetowy serwis VOD z filmami i serialami, jest już dostępny w Polsce, choć na chwilę obecną brak jest polskiej wersji serwisu, a treści są oferowane w języku angielskim lub innych, ale nie po polsku. Wcześniej usługa była niedostępna ze względu na blokadę terytorialną, a teraz jest oferowana tylko w wersji beta.

Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Właścicielem Rakuten TV jest japońska firma Rakuten z siedzibą w Tokio. Natomiast europejska siedziba serwisu mieści się w Barcelonie. Rakuten TV jest już oferowany w 12 krajach Europy, wliczając w to Polskę.

Firma została założona w 2007 roku w Hiszpanii przez Jacinta Rocę i Josepa Mitjà, a w 2012 roku stała się częścią japońskiego Rakuten, aktualnego sponsora FC Barcelona. Choć historia firmy sięga 2007 roku, to usługa streamingowa, początkowo pod nazwą Wuaki.tv, została uruchomiona dopiero w 2010 roku.

Rakuten TV pozwala na oglądanie treści bezpośrednio na Smart TV, komputerach, urządzeniach mobilnych oraz konsolach do gier. Możliwy jest zakup lub wynajęcie pojedynczych produkcji na określony czas, czyli usługa działa w tak zwanym modelu transakcyjnym. Na polskim rynku ceny zaczynają się od 7,99 zł. Wybrane treści można oglądać w jakości UHD.

Strona internetowa: rakuten.tv/pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Amiko Multitracker 2 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

599 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Single UHD 4K S2X

Octagon SF8008 UHD 4K S2X odchudzona wersja nowego odbiornia UHD...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama