reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rakuten TV dostępny w Polsce

dodano: 2019-02-20 10:25 | aktualizacja: 2019-02-20 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl/satkurier.pl

Rakuten TV Rakuten TV - internetowy serwis VOD z filmami i serialami, jest już dostępny w Polsce, choć na chwilę obecną brak jest polskiej wersji serwisu, a treści są oferowane w języku angielskim lub innych, ale nie po polsku. Wcześniej usługa była niedostępna ze względu na blokadę terytorialną, a teraz jest oferowana tylko w wersji beta.

Rakuten TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Właścicielem Rakuten TV jest japońska firma Rakuten z siedzibą w Tokio. Natomiast europejska siedziba serwisu mieści się w Barcelonie. Rakuten TV jest już oferowany w 12 krajach Europy, wliczając w to Polskę.

Firma została założona w 2007 roku w Hiszpanii przez Jacinta Rocę i Josepa Mitjà, a w 2012 roku stała się częścią japońskiego Rakuten, aktualnego sponsora FC Barcelona. Choć historia firmy sięga 2007 roku, to usługa streamingowa, początkowo pod nazwą Wuaki.tv, została uruchomiona dopiero w 2010 roku.

Rakuten TV pozwala na oglądanie treści bezpośrednio na Smart TV, komputerach, urządzeniach mobilnych oraz konsolach do gier. Możliwy jest zakup lub wynajęcie pojedynczych produkcji na określony czas, czyli usługa działa w tak zwanym modelu transakcyjnym. Na polskim rynku ceny zaczynają się od 7,99 zł. Wybrane treści można oglądać w jakości UHD.

Strona internetowa: rakuten.tv/pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2019 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2019 r. z wysyłką...

79 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A jasnoszara

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama