reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MWE Networks uruchamia kanał Ultra TV 4K

dodano: 2019-02-26 13:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: MWE Networks

MWE Networks Michał Winnicki Międzynarodowy nadawca kanałów telewizyjnych MWE Networks (dawniej znany pod nazwą Michał Winnicki Entertainment) uruchomi dwa nowe kanały tematyczne. Start obu projektów jest zaplanowany na pierwszy kwartał 2019 roku.

Ultra TV 4K Top Kids Jr HD MWE Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, MWE Networks chce podkreślić, że nadaje treści najwyższej jakości. Tylko taki kontent prezentowany będzie w nowym kanale Ultra TV 4K, który jak sama nazwa wskazuje będzie nadawał wyłącznie materiały w jakości Ultra HD (znanej także jako 4K). To jakość czterokrotnie lepsza niż popularna dotychczas Full HD - informuje nadawca.

W ofercie kanału Ultra TV 4K znajdą się audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmowe. Kanał będzie transmitowany do operatorów w najnowszym kodeku HEVC z 50 klatkami na sekundę. Wybrane audycje będą również nadawane z HDR. Kanał Ultra TV 4K zadebiutuje w sieci Vectra.

Z kolei dla najmłodszych widzów nadawca planuje uruchomić kanał Top Kids Jr HD. Będzie to siostrzana stacja nadającego od prawie 4 lat kanału Top Kids HD. W ofercie Top Kids Jr znajdą się seriale animowane oraz programy edukacyjne i muzyczne kierowane do dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Pierwszym operatorem, który zaoferuje swoim abonentom Top Kids Jr HD jest wielkopolska sieć INEA.

Oba kanały będą oferowane operatorom platform satelitarnych i kablowych na terenie całego świata. W tym roku ich dystrybucja zostanie uruchomiona nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji, Litwie i w USA.

MWE Networks to firma telewizyjna nadająca wiele kanałów telewizyjnych na terenie Polski, Litwy, Czech, Słowacji oraz USA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 4K UHD S2 + IP

Octagon SX88 4K UHD S2 - odchudzona wersja odbiornika UHD...

399 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...
reklama