reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat z nową oprawą graficzną [wideo]

dodano: 2019-02-27 10:38 | aktualizacja: 2019-02-27 11:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polsat News

Polsat Logo 360 W środę, 27 lutego br. Telewizja Polsat zaprezentowała się widzom w nowej oprawie. Nowy projekt graficzny został oparty na słońcu stanowiącym logo stacji. To pozostało bez zmian, podobnie jak kolorystyka Polsatu - oparta na barwach pomarańczowej, czerwonej i białej. Odświeżony został również motyw muzyczny.

Polsat nowa oprawa graficzna 26.02.2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Stworzyliśmy coś wyjątkowego, co odpowiada trendom we współczesnym świecie i roli, którą telewizja odgrywa obecnie. Jest lekkość, świeżość i przestrzeń, aby się rozwijać. Pokazujemy, że Polsat poprzez swoją ofertę programową łączy pokolenia i ludzi o różnych pasjach - powiedział Maciej Stec, wiceprezes zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

Motto Telewizji Polsat „włącz emocje” zostało przedstawione w 9 etiudach filmowych, które pokazują ludzi w różnych sytuacjach, wywołujących na ich twarzach uśmiech i robiących sobie słoneczne „selfie”. Etiudy są uzupełnione o popularne w mediach społecznościowych hasztagi nawiązujące do istotnych dla widza emocji. Są więc w nich hasła: #razem, #przyjaźń, #bliskość, #rodzina, #miłość, #młodość, #zabawa, #radość oraz #my. Podkreślają, że Polsat łączy pokolenia i ludzi o różnych pasjach.

Projekt oprawy przygotowała agencja kreatywna Luxlotusliner, która pracuje z największymi stacjami telewizyjnymi na świecie, a na swoim koncie ma wiele nagród, między innymi tegoroczną German Design Award w kategorii sztuk audiowizualnych. Dla Polsatu agencja zrealizowała również obecną oprawę kanału Polsat Sport.
 

- Dzięki naszym wspólnym staraniom stworzyliśmy coś wyjątkowego, co odpowiada trendom we współczesnym świecie i roli, którą telewizja odgrywa obecnie w naszym życiu. Poszczególne elementy graficzne i animacje wprowadzają lekkość, świeżość i dają nam przestrzeń, by się rozwijać, a etiudy filmowe pokazują, że Polsat poprzez swoją ofertę programową łączy pokolenia i ludzi o różnych pasjach - dodał Maciej Stec.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama