reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat z nową oprawą graficzną [wideo]

dodano: 2019-02-27 10:38 | aktualizacja: 2019-02-27 11:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polsat News

Polsat Logo 360 W środę, 27 lutego br. Telewizja Polsat zaprezentowała się widzom w nowej oprawie. Nowy projekt graficzny został oparty na słońcu stanowiącym logo stacji. To pozostało bez zmian, podobnie jak kolorystyka Polsatu - oparta na barwach pomarańczowej, czerwonej i białej. Odświeżony został również motyw muzyczny.

Polsat nowa oprawa graficzna 26.02.2019


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Stworzyliśmy coś wyjątkowego, co odpowiada trendom we współczesnym świecie i roli, którą telewizja odgrywa obecnie. Jest lekkość, świeżość i przestrzeń, aby się rozwijać. Pokazujemy, że Polsat poprzez swoją ofertę programową łączy pokolenia i ludzi o różnych pasjach - powiedział Maciej Stec, wiceprezes zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu.

Motto Telewizji Polsat „włącz emocje” zostało przedstawione w 9 etiudach filmowych, które pokazują ludzi w różnych sytuacjach, wywołujących na ich twarzach uśmiech i robiących sobie słoneczne „selfie”. Etiudy są uzupełnione o popularne w mediach społecznościowych hasztagi nawiązujące do istotnych dla widza emocji. Są więc w nich hasła: #razem, #przyjaźń, #bliskość, #rodzina, #miłość, #młodość, #zabawa, #radość oraz #my. Podkreślają, że Polsat łączy pokolenia i ludzi o różnych pasjach.

Projekt oprawy przygotowała agencja kreatywna Luxlotusliner, która pracuje z największymi stacjami telewizyjnymi na świecie, a na swoim koncie ma wiele nagród, między innymi tegoroczną German Design Award w kategorii sztuk audiowizualnych. Dla Polsatu agencja zrealizowała również obecną oprawę kanału Polsat Sport.
 

- Dzięki naszym wspólnym staraniom stworzyliśmy coś wyjątkowego, co odpowiada trendom we współczesnym świecie i roli, którą telewizja odgrywa obecnie w naszym życiu. Poszczególne elementy graficzne i animacje wprowadzają lekkość, świeżość i dają nam przestrzeń, by się rozwijać, a etiudy filmowe pokazują, że Polsat poprzez swoją ofertę programową łączy pokolenia i ludzi o różnych pasjach - dodał Maciej Stec.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

79 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z1000

Odtwarzacz Android TV Box 7.1 / OpenWRT(funkcja NAS). CPU Realtek...

1 690 zł Więcej...
reklama