reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BritBox - nowa usługa SVOD z brytyjskimi produkcjami

dodano: 2019-02-28 10:52 | aktualizacja: 2019-02-28 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: BBC/satkurier.pl

BritBox Brytyjscy nadawcy BBC i ITV są w końcowej fazie rozmów, aby ustanowić strategiczne partnerstwo mające na celu uruchomienie usługi streamingowej. BBC i ITV uzgodnili już wspólną wizję usługi, która będzie się nazywać BritBox, a obecnie pracują nad formalnym porozumieniem. Nadawcy spodziewają się, że do projektu dołączą również inni partnerzy.

BritBox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BritBox będzie usługą streamingową oferującą w modelu SVOD kolekcję brytyjskich boxsetów i seriali.
 

- Bardzo się cieszę, że ITV i BBC są na końcowym etapie rozmów, aby uruchomić nową usługę streamingową - powiedziała Carolyn McCall, CEO ITV. - BritBox będzie domem dla najlepszego z brytyjskiej kreatywności - świętując to co najlepsze z przeszłości, dzisiejszych czasów i inwestując w nowe brytyjskie treści w przyszłości.

- Cieszę się, że BBC i ITV pracują wspólnie nad czymś naprawdę wyjątkowym - BritBox. Nową usługą streamingową dostarczającą najlepsze lokalne treści dla publiczności, która kocha to najbardziej. Serwis będzie miał wszystko, od ulubionych klasyków do najnowszych programów i zupełnie nowych produkcji. To ekscytujący czas dla widzów - powiedział Tony Hall, dyrektor generalny BBC.

Usługa BritBox działa już w Ameryce Północnej, gdzie ma ponad 0,5 mln subskrybentów. W Wielkiej Brytanii serwis miałby wystartować w drugiej połowie 2019 roku. Podczas gdy ani BBC, ani ITV nie mogą potwierdzić na tym etapie cen, to zapewniają, że będą one konkurencyjne. Konsumenci, którzy są zainteresowani subskrybowaniem BritBox, gdy stanie się dostępny, mogą to zrobić już teraz na stronie www.britbox.co.uk. Usługa będzie oferowana tylko na brytyjskim rynku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama