reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2-4.03 Polsat Sport: Derby, finały i mistrzostwa

dodano: 2019-03-01 23:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 2-3 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Het Liga, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), bobsleje, narciarstwo dowolne, snowboard, Ultimate Fighting Championship (UFC), Cage Warriors, boks, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), boks, badminton (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

2 marca (sobota)

5:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: 2. półfinał gry pojedynczej

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain: skoki akrobatyczne

8:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Czimbułaku - jazda po muldach

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:50 Polsat Sport Fight, „Puncher Extra Time” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: GTK Gliwice - TBV Start Lublin

12:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SC Paderborn 07 - FC St. Pauli Hamburg
komentuje: Michał Mitrut

13:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE FKS Stal Mielec

13:30 Polsat Sport News, snowboard, Puchar Świata w Baqueira Beret: snowboard cross

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Empoli FC - Parma Calcio 1913
komentują: Marcin Pawłowski i Piotr Czachowski

14:55 Ipla, Het Liga: FC Viktoria Pilzno - FK Jablonec

15:25 Eleven Sports 1, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Urban

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: finał gry pojedynczej

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:00 w Canal+, 17:55 w Eleven Sports 3 i 18:00 w Canal+ 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza grupowa: PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem HC
komentują: Piotr Karpiński i Sławomir Szmal (w Canal+ i w Canal+ 1) oraz Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 3)

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Sassuolo Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

17:55 Ipla, SuperLega: BCC Castellana Grotte - Emma Villas Siena

18:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Monachium
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

19:00 Polsat Sport Extra, UFC235: odliczanie

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:40 Ipla, Eredivisie: SBV Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven

20:00 Polsat Sport Extra, gala bokserska w Peterborough

20:00 w Eleven Sports 1, 20:40 w Canal+ i w Canal+ 4K Ultra HD oraz 21:40 w Canal+ 1, La Liga Santander: Real Madryt CF - FC Barcelona
komentują: Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak (w Eleven Sports 1) oraz Rafał Wolski i Tomasz Ćwiąkała (w Canal+, w Canal+ 1 i w Canal+ 4K Ultra HD)

20:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - AS Roma Rzym
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

20:30 Polsat Sport, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój

20:30 Polsat Sport News, bobsleje, mistrzostwa świata w Whistler: przejazd dwójek kobiet

22:00 Eleven Sports 3, gala Cage Warriors 102 w Londynie
komentują: Paweł Sawicki i Tomasz Marciniak

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:00 Polsat Sport, gala bokserska w Peterborough

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 2 na 3 marca (z soboty na niedzielę)

0:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

1:30 Polsat Sport News, „Magazyn narciarski” - magazyn

1:40 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain: skoki akrobatyczne kobiet

2:00 Polsat Sport, Major League Soccer (MLS): Los Angeles Galaxy - Chicago Fire

2:00 Polsat Sport News, bobsleje, mistrzostwa świata w Whistler: przejazd dwójek mężczyzn

3:55 Polsat Sport News, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain: skoki akrobatyczne mężczyzn

4:00 Polsat Sport, UFC235

4:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: finał gry pojedynczej

3 marca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Shimao Lotus Mountain: skoki akrobatyczne drużynowo

8:30 Polsat Sport Extra, narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Czimbułaku: jazda po muldach podwójnych

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

12:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Mülheim: finał

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Chievo Werona
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń

13:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Mülheim: finał

13:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: FC Ingolstadt 04 - 1. FC Köln Kolonia
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Urban

14:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Mülheim: finał

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - UC Sampdoria Genua
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

14:45 Super Polsat i Polsat Sport, PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

15:00 Polsat Sport News, Het Liga: Bohemians Praga 1905 - SK Slavia Praga

15:05 Eleven Sports 2 i nSport+, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, faza play-off: Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisła Płock
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 2) oraz Piotr Bugajny i Tomasz Rosiński (w nSport+)

15:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

15:30 Eleven Sports 4, Bundesliga: VfB Stuttgart - Hannover 96 Hanower
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

16:10 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Getafe CF
komentuje: Marcin Pawłowski

16:40 Ipla, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Emmen

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w Mülheim: finał

17:30 Polsat Sport, PlusLiga: Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn

17:55 Eleven Sports 1, Bundesliga: VfL Wolfsburg - Werder Brema
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:55 Eleven Sports 3, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - ACF Fiorentina Florencja
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

17:55 Ipla, SuperLega: Consar Rawenna - Sir Safety Conad Perugia

18:00 Polsat Sport News, SuperLega: Kioene Padwa - Calzedonia Werona

18:25 Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Atletico Madryt
komentują: Michał Mitrut i Michał Świerżyński

18:30 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Juventus FC Turyn
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:30 Polsat Sport Extra, bobsleje, mistrzostwa świata w Whistler: przejazd dwójek kobiet

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 3 na 4 marca (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Sport Extra, bobsleje, mistrzostwa świata w Whistler: zawody drużynowe

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Inverto Premium

Konwerter marki Inverto (Luksemburg) Universal Premium, został stworzony, aby sprostać...

69 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 550 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...
reklama