reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Statuetki SAT Kurier Awards 2018 dla Cyfrowego Polsatu

dodano: 2019-03-04 16:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polsat News/Polsat Sport

Paweł Sokołowski Cyfrowy Polsat SAT Kurier Awards 2018 Cyfrowy Polsat zwyciężył w trzech z siedmiu kategorii plebiscytu na najlepsze produkty na rynku telewizji cyfrowej: Najlepszy dekoder/odbiornik HD, Kanał tematyczny roku i Najlepsza firma/operator roku. To kolejny rok z rzędu, kiedy Grupa Cyfrowy Polsat zdobyła statuetki SAT Kurier Awards.

SAT Kurier Awards


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To dziewiąta już edycja plebiscytu SAT Kurier Awards na najlepsze produkty w branży telewizji cyfrowej w siedmiu kategoriach. Jury złożone z przedstawicieli organizatorów wystawy SAT KRAK 2019 i redaktorów magazynu SAT Kurier wybrało zwycięzców spośród nominowanych produktów i usług, które w głosowaniu internetowym zdobyły największą liczbę punktów.

Najlepszym operatorem/firmą roku został Cyfrowy Polsat, „doceniony jako największy polski dostawca zintegrowanych usług multimedialnych, zapewniający kompleksową ofertę usług telewizyjnych i telekomunikacyjnych z wykorzystaniem wielu technologii i na wszystkie urządzenia, które mogą służyć do oglądania telewizji”.
 

W kategorii Najlepszy dekoder/odbiornik HD zwyciężyły: jeden z najnowszych dekoderów linii Evobox - Evobox HD, który łączy odbiór kanałów satelitarnych z nowoczesnym designem, prostą i intuicyjną obsługą oraz łatwym dostępem do serwisów multimedialnych - Cyfrowy Polsat GO i HBO GO, produkowany w należącej do Grupy fabryce InterPhone Service z Mielca; drugim laureatem jest Lion 3-M plus (AX Technology).
 

Kanałem tematycznym roku okazał się Polsat Sport Premium, marka, pod którą działają dwa kanały premium - Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz 4 serwisy telewizyjne w systemie PPV dedykowane Lidze Mistrzów UEFA. Dzięki nim pierwszy raz w historii TV wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA można oglądać na żywo. Kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 nadają w jakości Super HD, a zbudowane dla nich najnowocześniejsze w Polsce studio sportowe korzysta z najnowszych osiągnięć techniki – ekranu 4x4K, wirtualnego okna, modeli 3D i rozszerzonej rzeczywistości. W tej kategorii doceniono też Canal+ 4K Ultra HD.
 

Nagrody wręczono podczas gali SAT Kurier Awards 2018 dnia 1 marca w Krakowie. Statuetki w imieniu Grupy Cyfrowy Polsat odebrał Paweł Sokołowski, dyrektor Departamentu Urządzeń Konsumenckich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

399 zł Więcej...
reklama