reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky X ruszył w Austrii

dodano: 2019-03-05 11:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: infosat.de

Sky X Sky chce uniezależnić się od dystrybucji kablowej i satelitarnej, udostępniając całą swoją ofertę w Austrii w ramach nowej usługi streamingowej Sky X. Platforma OTT, która została zaprezentowana w Wiedniu dnia 4 marca br., obejmuje wszystkie kanały Sky, seriale, filmy, sport na żywo i wybrane kanały telewizji bezpłatnej.

Sky X


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz treści na życzenie, usługa Sky X zawiera linearne kanały Sky, takie jak Sky 1 HD, Sky Atlantic HD, Sky Arts HD oraz stacje Sky Cinema i Sky Sport, a także kanały nadawców zewnętrznych, takich jak Discovery, Turner, NBC Universal, Disney, National Geographic, Fox, Stingray, Spiegel TV, HighView i Mainstream Media. Dostępne są również bezpłatne kanały telewizyjne, takie jak ORF, Servus TV, ARD, ZDF, RTL, Sat.1, ProSieben, VOX, RTL II, kabel eins i Eurosport 1.
 
Oferta Sky X

Sky X obejmuje trzy różne pakiety, które kosztują od 19,99 do 34,99 euro miesięcznie. Subskrypcja może być anulowana co miesiąc. Przez 14 dni oferta może być testowana za darmo. Ci, którzy chcą oglądać tylko podstawowe kanały telewizyjne, zapłacą 7,99 euro miesięcznie. Dostęp jest możliwy przez komputery PC, notebooki, Mac, iOS, Android, Playstation 4 i telewizory Smart TV od Samsunga i LG (modele od roku 2015). Ponadto Sky oferuje urządzenie streamingowe Sky X, które jest dostępne za 19,99 lub 49,99 euro jednorazowo, w zależności od wybranego pakietu.
 
Urządzenie streamingowe Sky X

W przypadku przesyłania strumieniowego treści HD, Sky zaleca internetową szybkość transmisji danych wynoszącą co najmniej 10 Mb/s. Każdy subskrybent może zarejestrować do czterech urządzeń dla Sky X, możliwe są maksymalnie dwa równoległe strumienie. W perspektywie średnioterminowej Sky X powinien zastąpić poprzednią usługę przesyłania strumieniowego Sky Ticket.

Poprzez Sky X, operator testuje nowy sposób udostępniania swojej oferty pay-tv w erze Netflixa. Ale to nie wszystko: poprzez integrację podstawowych kanałów telewizyjnych chce stać się alternatywą dla odbioru telewizji przez kabel, satelitę i IPTV.

Niewykluczone, że jeśli eksperyment w Austrii zakończy się sukcesem, Sky wprowadzi niebawem ten model na inne rynki.

Strona internetowa: skyx.sky.at/angebote

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...
reklama