reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia rozszerza ofertę kanałów HD

dodano: 2019-03-05 13:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Do grona kanałów w jakości HD dostępnych w ofercie telewizyjnej Netii dołączyły: Polsat Music HD, Kino Polska HD, Comedy Central Family HD, Filmbox Premium HD oraz Polsat Viasat Nature HD.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla melomanów numerem wartym zapamiętania będzie 224, ponieważ pod nim kryje się Polsat Music HD w pakiecie Na Start, w którym dostępna jest muzyka królującą aktualnie na listach przebojów polskich oraz światowych.

Kino Polska HD można znaleźć w pakiecie Kino pod numerem 140, a tam klasyka, nowości polskiego kina, a także ciekawe relacje z filmowych wydarzeń oraz wywiady z ulubionymi reżyserami, przeprowadzane w studiu Kino Polska.

Na Comedy Central Family HD z ekranu przywitają nas bohaterowie ulubionych seriali takich jak: „Przyjaciele”, „Dwóch i pół” czy „Seks w wielkim mieście”. Program jest dostępny w pakiecie Seriale oraz Rozrywka, pod numerem 127.

Wielbicieli filmów są kierowani na Filmbox Premium HD (nr 169), bo tam czeka moc wrażeń z najnowszymi oraz nagradzanymi produkcjami. Kanał jest dostępny w pakiecie Filmbox Live.

Spragnionych wiedzy zainteresuje pakiet Natura, w którego skład wchodzi kanał Polsat Viasat Nature HD. W swoich widzach stara się rozbudzić miłość do świata natury, a także pokazuje wszystkie jej oblicza.

W efekcie powyższych zmian, łączna liczba kanałów dostępnych w Telewizji Osobistej w jakości HD wzrosła do 127, a łącznie oferta obejmuje 217 kanałów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...
reklama