reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11. sezon „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” [wideo]

dodano: 2019-03-06 12:06
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Viacom

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy 11 Ania Mała Aleksandrzak 24 marca br. o godz. 23:00 MTV Polska wyemituje premierowy odcinek jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. W nowej edycji pojawią się uczestnicy znani z „Ex na plaży Polska”.

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy 11


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja MTV Polska potwierdziła datę premiery kolejnej edycji swojego sztandarowego programu. Nowe odcinki „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” emitowane będą od 24 marca, w niedziele o godz. 23:00.

W jedenastym sezonie popularnego reality show udział wzięli znani z poprzednich edycji Ania „Mała” Aleksandrzak, Ewelina Kubiak, Klaudia Stec, Piotr „Pedro” Polak, Damian „Stifler” Zduńczyk oraz Klaudia „Czaja” Czajkowska i Patryk Spiker, którzy dołączyli do Ekipy w dziesiątej serii. Ponadto skład uzupełniła czwórka uczestników randkowego show stacji „Ex na plaży Polska”: Anastasiya Yandaltseva, Ewa Piekut, Damian „Dzik” Graf i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Premierze programu towarzyszy kampania promocyjna opierająca się głównie o materiały wideo. Wykorzystane będą najpopularniejsze media cyfrowe: YouTube, Facebook i Instagram. Uzupełnieniem kampanii będą aktywności na portalach i w aplikacjach randkowych a także w sieci GDN. Za realizację kampanii odpowiadał dział on-air VIMN Poland, za zakup mediów dom mediowy Starcom. Podstawowym kanałem komunikacji z fanami programu są media społecznościowe. Profil show na Facebooku ma prawie 520 tys. fanów, a konto na Instagramie obserwuje ponad 180 tys. osób.Zdjęcia do jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” były realizowane w styczniu w Warszawie. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama