reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network świętuje Dzień Kobiet z Atomówkami 

dodano: 2019-03-07 13:23 | aktualizacja: 2019-03-19 16:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: Turner International

Atomówki Cartoon Network 8 marca startuje nowa kampania inspirowana Atomówkami. Z okazji Dnia Kobiet Cartoon Network organizuje konkurs z nagrodami, w ramach którego uczestnicy będą przedstawiali sylwetki superbohaterek z ich codziennego życia. 

Atomówki Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cartoon Network zaprasza do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w specjalnym konkursie, który w Dzień Kobiet zostanie opublikowany na https://konkursy.cartoonnetwork.pl/ i potrwa aż do 23 marca. W ramach zadania konkursowego uczestnicy będą mieli za zadanie opisać swoje idolki oraz bohaterki z życia codziennego. Dodatkowo stacja zachęca, by odpowiedzi prezentować na kanałach social media (np. na profilu https://www.facebook.com/CartoonNetworkPL/ pod dedykowanymi postami) z dopiskiem #mojabohaterka

Kampania nawiązuje do trzech uroczych sióstr z serialu „Atomówki”, które dzięki swoim supermocom i heroicznej postawie każdego dnia walczą z wszelkimi przeciwnościami, by zapewnić pokój oraz harmonię mieszkańcom ich rodzinnego miasta. Akcję postanowili wesprzeć influencerzy, którzy 8 marca opublikują na platformie YouTube filmy z opowieściami o swoich kobiecych wzorcach.

Nowe przygody Bójki, Bajki i Brawurki pojawią się na kanale Cartoon Network już 29 kwietnia. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:45.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama